Spotkanie z Poezją - grudzień 2016 r.

14 grudnia 2016r. w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Długosza w Sandomierzu odbyło się kolejne Spotkanie z Poezją. Tym razem w świątecznym klimacie czytaliśmy wiersze Adama Mickiewicza i Ludmiły Marjańskiej, śpiewaliśmy kolędy i rozmawialiśmy o zwyczajach bożonarodzeniowych.

W spotkaniu wzięli udział:

Pani Barbara Rożek – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej;

Pani Barbara Chmielewska  - Kierownik Wypożyczalni;

Pani Aleksandra Pawłowska – Mazur – Pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej;

Pan Marcin Wąsik z podopiecznymi ze Świetlicy Socjoterapeutycznej;

Pani Ewa Rutkowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Sandomierzu;

Pani Henryka Kwiatkowska – nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Sandomierzu

oraz uczniowie i nauczyciele Collegium Gostomianum: Kacper Burek, Daria Pinuszewska, Bartłomiej Kielasiński, Bartosz Snopek, Aleksandra Witas, Paulina Sowińska, Agnieszka Kunys – Łukawska, Krystyna Chmielowiec, Bożena Myl –Ciszkiewicz, Marta Korzynek.

Kolejne spotkanie już w Nowym Roku !

Marta Korzynek

foto: Marta Korzynek