Władysław Broniewski – wiersze o jesieni

25 września 2014 r. odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym „Spotkanie z Poezją”. Tematem przewodnim były wiersze o jesieni i utwory Władysława Broniewskiego.
Uczestnikami spotkania były: Pani Marta Chorab, Barbara Chmielewska, Małgorzata Rzeszowiak z Miejskiej Biblioteki Publicznej; Pani Krystyna Chmielowiec i Klaudia Tymochin z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu. Naszą szkołę reprezentowali: Pani Agnieszka Kunys-Łukawska; Bożena Myl-Ciszkiewicz, Marta Korzynek, Katarzyna Rzepecka, Paulina Kubala, Iga Delegiewicz z klasy 1a, Barbara Furman z klasy 2f i Michał Białkowski z klasy 3c.

Kolejne spotkanie  odbędzie się 23 października. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

M.K.