Działalność Samorządu Szkolnego (2007)

Działalność Samorządu Szkolnego (2007)

30 października 2007 r. uczniowie klasy 3B pod opieką prof. Agnieszki Białousz zorganizowali Haloween. Cały dzień pełen był niezwykłych wydarzeń i ciekawych niespodzianek. Przygotowaliśmy konkurs na najlepsze przebranie, którego zwycięzca otrzymał najnowsze "rolki". Ponadto, odbył się kiermasz ciast i ciasteczek, a na korytarzach można było skorzystać z jedynych w swoim rodzaju usług wróżki Rozalki oraz makijażystek. Uzbieraną kwotę 406 zł przeznaczyliśmy dla dzieci z Domu Dziecka w Łoniowie.
Organizatorzy: Moniak Bona, Karolina Cieciura, Paulina Czerwińska, Joanna Górecka, Łukasz Kapica, Paulina Kryszczyńska, Izabela Lamparska, Joanna Libicka, Angelika Mazur, Agnieszka Ossowska, Aleksandra Pałkus, Dorota Pawlica, Sylwia Reguła, Anna Rybus, Karolina Sado, Katarzyna Sochacka, Magladena Stasiak, Anna Zaborska, Łukasz Zieliński.

20 listopada 2007 r. w naszej szkole odbył się kiermasz ciast zorganizowany przez klasy: 1E, 1G i 2G. Akcję przeprowadziła Katarzyna Skrzynecka. Ciasta upiekły: K. Skrzynecka, E. Kicińska, N. Mączka, K. Rzepecka, A. Marjankowska. Zebrane pieniądze w kwocie 217 zł zostaną przeznaczone na Dom Dziecka w Łoniowie.

30 listopada 2007 r. odbył się kiermasz ciastek andrzejkowych zorganizowany przez klasy: 1D z wychowawcą Zbigniewem Majewskim, 1F z wychowawcą Danutą Paszkowską, IIc z wychowawcą Aleksandrą Stolą. Zebrane pieniądze 307 złotych zostały przeznaczone na Dom Dziecka w Łoniowie. Pozostałe klasy przeprowadziły zbiórkę pieniędzy: 1A – 70 zł, 1B – 145 zł, 1C – 100 zł, 1H – 28 zł, 2A – 320 zł, 2B – 50 zł, 2D – 100 zł, 2E – 24 zł, 2F – 100 zł, 3A – 43 zł, 3E – 24 zł.

Uczniowie naszej szkoły przeprowadzili akcję charytatywną o charakterze mikołajkowym na terenach 6 największych sklepów w Sandomierzu. Pozwolenie na przeprowadzenie owej akcji udzieliły nam sklepy: Kabanos Bis, Biedronka, Lider, Dis, Delikatesy Centrum i Groszek.
Pieniądze i produkty spożywcze ofiarowane przez klientów tych sklepów zbieraliśmy w sobotę 24.11.2007 r. w godz. od 9.00 do 15.00. Udało nam się zebrać 1011,26 zł i wiele produktów spożywczych, które zostaną przekazane na rzecz Domu Dziecka w Łoniowie.

Udział w kweście charytatywnej wzięli:

• Łukasz Skubida IIb
  • Michał Zębala IIb
  • Marcin Bednarczyk If
  • Agata Strojewska IIb
  • Gabriela Drzymalska IIb
  • Joanna Laskowska IIb
  • Magdalena Żuraw Ie
  • Karolina Majewska IIc
  • Ewelina Krasoń IIg
  • Eliza Strojewska IIg
  • Nina Zając Ie
  • Kamila Szeląg If
  • Katarzyna Lipiec If
  • Agata Wielondek If
  • Mateusz Stola If
  • Bartosz Aleszuk IIb
  • Agata Lamparska
  • Krzysztof Dudek If
  • Ksenia Czech IIc
  • Jan Kondziołka IIb

W związku z przeprowadzonymi akcjami udało nam się zebrać 2927 zł 52 grosze. Pieniądze te przeznaczyliśmy na zakup:

• DVD z funkcja karaoke
  • gier planszowych i zręcznościowych
  • piłek do gry
  • zabawek dla najmłodszych dzieci
  • kompletów bielizny dla każdego
  • dwóch odtwarzaczy mp3

Pozostałą kwotę 1150 zł wykorzystamy w czasie planowanej na wiosnę wycieczki dzieci z Domu Dziecka do Sandomierza. Akcja została przeprowadzona przez członków Samorządu Szkolnego: Łukasza Skubię i Michała Zębalę wraz z opiekunem Samorządu, prof. Waldemarem Białouszem.

Serdecznie dziękujemy właścicielom, za umożliwienie przeprowadzenia na terenie ich sklepów akcji oraz wszystkim wolontariuszom, którzy wzięli czynny udział w zbiórce pieniędzy i produktów spożywczych.

Organizatorzy akcji: Samorząd Szkolny, opiekun Waldemar Białousz