X edycja Konkursu o Nagrodę im. A. Patkowskiego (2010)

X edycja Konkursu o Nagrodę im. A. Patkowskiego (2010)

Sandomierz, 01.06.2010 r.

PROTOKÓŁ
z posiedzenia Komisji Ogólnopolskiego Konkursu
o Nagrodę im. Al. Patkowskiego – X edycja szkolna
w dniu 1 czerwca 2010 roku w Sandomierzu

Komisja w składzie:

• Krzysztof Zieliński – przewodniczący Komisji – I LO CG w Sandomierzu
  • Dariusz Szczygielski – sekretarz Komisji – I LO CG w Sandomierzu
  • Danuta Paszkowska – członek Komisji – I LO CG w Sandomierzu
  • Małgorzata Proć – członek Komisji – I LO CG w Sandomierzu
  • Elżbieta Gosek – członek Komisji – I LO CG w Sandomierzu
  • Dorota Chyła - członek Komisji – I LO CG w Sandomierzu
  • Robert Bednarz – członek Komisji – I LO CG w Sandomierzu

Dokonała oceny 13 nadesłanych prac konkursowych. Po wnikliwej analizie prac Komisja zdecydowała:

Nagrodę I stopnia otrzymuje:

• Agnieszka Gołąbek – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gostomianum w Sandomierzu za przygotowanie opracowania pt. "Sandomierz na fotografii i w poezji". Opiekun Pan Prof. Dariusz Szczygielski.

Nagrodę II stopnia otrzymują:

• Wiktoria Król i Paulina Borek – uczennice Zespół Szkół Nr 2 Liceum Ogólnokształcące w Opatowie za przygotowanie opracowania tekstowo-ikonograficznego pt. "Opatów... - skromne miasto ze wspaniałymi walorami".  Opiekun Pani Prof. Majecka Małgorzata.

oraz cztery równorzędne wyróżnienia:

• Milena Pachucka – uczennica XXVI Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego za opracowanie tekstowo-albumowe pt. "Ochrona zabytków przyrody w województwie łódzkim". Opiekun Pani Prof. Monika Klusek.
  • Milena Bednarska, Magdalena Gawlik uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. w Opatowie za przygotowanie prezentacji na płycie CD pt. "Opatów". Opiekun Pani Prof. Majecka Małgorzata.
  • Małgorzata Urbańska, Katarzyna Dominik – uczennice Liceum Ogólnokształcącego w Opatowie za przygotowanie prezentacji na płycie CD "Iwaniska". Opiekun Pani Prof. Majecka Małgorzata.
  • Piras Weronika uczennica XI Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach za opracowanie tekstowo ikonograficzne pt. "Kapitan Ignacy Skowron – o heroicznej walce z Niemcami, rodzinie i czasach okupacji". Opiekun Pani Prof.Elżbieta Pachowicz.

Pozostałym uczestnikom konkursu przyznano pamiątkowe dyplomy za udział w tegorocznej edycji konkursu.

Na tym protokół zakończono.

Podpisy członków komisji