Koncert charytatywny (01.2013)

Koncert charytatywny (01.2013)

4 stycznia 2013 roku w Domu Katolickim odbył się Koncert Charytatywny dla Krzysztofa Grzesika, podopiecznego fundacji "Radość Życia'', zorganizowany już po raz piąty przez uczniów naszej szkoły. Na uczestników tegoż właśnie widowiska czekały bardzo zaskakujące występy.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 11:00. Prowadzący: Wiktor Stypa i Kinga Krasoń, opowiedzieli o projekcie charytatywnym i gorąco powitali wszystkich  gości. Wśród uczestników koncertu znaleźli się także przedstawiciele ośrodka Radość Życia, którzy razem z nami świetnie się bawili. O godzinie 11:30 mogliśmy już podziwiać występy naszych uzdolnionych uczniów. Koncert zapoczątkowała para taneczna: Patrycja Bryła i Marcin Trofiniak. W dalszej części tegoż widowiska mogliśmy się zrelaksować po trudach nauki i posłuchać kilku bardzo poruszających piosenek w wykonaniu m.in.: Michała Białkowskiego, Klaudii Smardz, Agnieszki Bednarskiej, Kingi Krasoń, Przemysława Nowakowskiego, Moniki Żuraw i Krzysztofa Rzepeckiego.

W koncercie udział wzięły dwa zespoły muzyczne, którymi były: Baldhead - zespół, który zaprezentował nam piosenki blues, w jego skład wchodziły następujące osoby: Rafał Zieliński, Bartek Karwatowski, Kamil Pięta Klaudia Smardz, Kinga Krasoń, Agnieszka Bednarska.
NZK - zespół, który niedawno się pojawił,  na koncercie zaprezentował nam własną twórczość i nie tylko. W skład tego zespołu wchodzili: Patrycja Szubstarska, Dominik Wołczyński, Kuba Bujak, Dawid Wilk i Jordan Wilk.

Mamy nadzieję, że takich koncertów w naszej szkole będzie więcej, ponieważ dzięki nim możemy pomagać osobom bardzo potrzebującym, przez co spełniamy dobry uczynek bezinteresownie, choć to słowo w dzisiejszych czasach nie ma większego znaczenia i popada w niepamięć.

Mateusz Zięba, klasa Id