Nasi uczniowie znów osiągnęli sukces w ANP (06.2019)

Nasi uczniowie znów osiągnęli sukces w ANP (06.2019)

Grupa projektowa klasy 1F i 1E odniosła wspaniały sukces. Zajęliśmy 6 miejsce w finale projektów społecznych Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu. Finał odbył się w Warszawie w dniu 7 czerwca br. W projekcie brali udział uczniowie kilkuset szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. Projekty przygotowało ponad osiemdziesiąt. My przygotowaliśmy projekt pt. "Średniowieczny Sandomierz – aplikacja na telefon". Pomysł i wykonanie zostało docenione , gdyż otrzymaliśmy "Nagrodę Specjalną" (plus bon podarunkowy w MPiK) – dyplom i statuetkę. Projekt wykonały: Marcelina Chmielewska, Zofia Bokwa, Julia Szczerowoda, Julia Sadowska, Wiktoria Styczeń, Joanna Nowakowska, Agata Smyła, Julia Kozakiewicz, Wiktoria Pińkowska, Małgorzata Pękalska – 1F, Dominika Gawlak, Amelia Parcheta – 1E.

Dziękujemy i gratulujemy.

Waldemar Białousz