• ul. J. Długosza 7, 27-600 Sandomierz
  • (15) 832-52-45

Duma Collegium Gostomianum

Wszystkie informacje o naszej szkole

2018 rok


  • 3A – Karol Kusik, Aleksandra Krasoń, Kacper Pacholczak
  • 3B – Natalia Filak, Monika Zimoląg, Anna Pogorzelska, Lucyna Stąpór, Aleksandra Sulik, Dominika Mazur, Małgorzata Trznadel, Klaudia Kawecka
  • 3D – Ewa Gawlak, Klaudia Miller
  • 3F – Emilia Lichocka, Oskar Iwaszko, Urszula Piątek, Kacper Burek, Bartłomiej Kielasiński, Kamila Papka, Wiktor Sobol

2017 rok


  • 3A – Michał Błażuk, Alicja Cichoń, Paweł Chmielewski, Jakub Hebda, Sławomir Kaczmarski, Jakub Orzechowski, Piotr Paluch
  • 3B – Katarzyna Głowacka, Paula Pietruszka
  • 3C – Aleksandra Chyła, Sylwia Urbańska, Maria Wawrzkiewicz, Aleksandra Witas
  • 3D – Sylwia Adamczyk, Aleksandra Gorycka, Magdalena Grzesiak, Kinga Nowakowska, Wojciech Szabat, Aleksandra Świrkula
  • 3F – Natalia Sobczyk, Justyna Słabiak, Izabela Kos
  • 3G – Michał Bełzak

2016 rok


  • 3A – Grzegorz Lipski, Michał Śledź
  • 3B – Michał Sidor, Piotr Cetnarski
  • 3C – Jakub Stępień
  • 3D – Magdalena Kozioł, Michał Żuber
  • 3F – Aleksandra Michałowska, Michał Basak, Wiktoria Niedziółka, Julia Lipiec, Klaudia Kaniszewska, Barbara Prażmowska
  • 3G – Małgorzata Kusik

2015 rok


  • 3A – Jakub Mazur, Weronika Łupina, Karol Pyśniak, Przemysław Dąda, Rafał Pietruszka
  • 3B – Joanna Lipczyńska, Michał Bona
  • 3C – Arkadiusz Bociek, Letycja Róg
  • 3D – Natalia Duszkiewicz, Jędrzej Dragan, Marta Smykla, Nina Urbańska
  • 3E – Norbert Dębniak, Karolina Strzelecka, Martyna Jakubiak, Wojciech Stawnicki, Sylwia Chodyra, Aleksandra Polek
  • 3F – Eliza Bąba

2014 rok


  • 3A – Karol Pietruszka, Paweł Rękas, Paweł Wamej, Zuzanna Kusal, Jakub Sięrżęga, Agata Żardecka
  • 3B - Krzysztof Grzesik, Patrycja Tworowska, Katarzyna Kowalska, Paulina Stępińska, Lucyna Chmiel, Rafał Zieliński
  • 3C – Milena Orszulak, Gabriela Mazur, Iwona Sarzyńska, Joanna Mądry, Magda Polit, Agata Witczak, Kamil Kawiński, Edyta Lasek
  • 3D – Agata Bochyńska,Monika Hajdo, Agnieszka Zaleska, Anna Zimoląg, Bartłomiej Suska, Marta Śledź, Magdalena Niezgoda, Anna Wiązowska, Agnieszka Niedbała
  • 3E – Patrycja Patriak, Renata Zelik, Dawid Niemczycki

2013 rok


  • 3a – Bartłomiej Rowiński, Artur Wilk
  • 3b – Jakub Chmielnicki
  • 3c – Milena Sygnet, Michał Wolak, Agnieszka Sekulska
  • 3d – Marlena Gawron, Piotr Żuber
  • 3e – Patrycja Patriak, Renata Zelik, Dawid Niemczycki

2012 rok


  • 3a – Patrycja Stępień, Joanna Śliwińska, Aleksandra Gospodarczyk, Adrian Reczyński, Bartosz Mścichowski, Beata Wieczorek, Aleksandra Skomorochow
  • 3b – Ilona Szymańska
  • 3c – Paulina Brania, Weronika Bronkiewicz, Karol Sadowski
  • 3e – Joanna Wilk, Małgorzata Kępa, Jolanta Nowak, Katarzyna Trojanowska, Adrian Szeląg
  • 3d – Klaudia Biesiada, Marta Wychowańska
  • 3f – Karolina Wicińska

2011 rok


  • 3a – Tomasz Kowal, Jakub Tworek, Maciej Szymański, Mateusz Stojek, Jakub Wódz, Maciej Dąbek
  • 3b – Adam Sędrowicz, Magdalena Wołowiec, Agnieszka Zgrzywa
  • 3c – Aleksandra Podlawiak, Anna Bernaciak, Aleksandra Wolak, Agata Dziuba
  • 3d – Sebastian Dygas, Anna Mróz, Agnieszka Rytlewska, Joanna Jedlińska
  • 3e – Marta Chorzępa, Aleksandra Sroka, Sebastian Michalik, Karolina Kondrat, Ewelina Boniecka, Artur Świstak, Kinga Kędziora
  • 3f – Patrycja Błasiak
  • 3g – Łukasz Wolak

2010 rok


  • 3a – Piotr Kowenzowski, Jakub Wiśniewski, Paulina Mucharska, Piotr Mękal, Daniel Dzieciuch, Tomasz Gajek, Mateusz Ziomek, Michał Bociek, Dawid Żmuda, Karol Stachura, Damian Dziedzic, Jakub Sekulski
  • 3b – Marcin Kowal, Magdalena Kwasek, Aneta Pawlak, Tomasz Toś, Aleksandra Choda, Sebastian Sobieraj
  • 3c – Mariusz Łakomiec, Michał Nuckowski, Katarzyna Łukiewicz
  • 3d – Michał Hajdo, Adriana Krop, Katarzyna Mucha
  • 3e – Bartłomiej Kijański, Anna Misiura, Krystian Adamczyk
  • 3f – Anna Sroka, Adriana Sajur, Paulina Cichocka, Agnieszka Dziama, Iwona Kuza
  • 3g – Agnieszka Gołąbek, Justyna Pacholczak, Katarzyna Pawlikowska

2009 rok


  • 3b – Patrycja Dróżdż, Justyna Karasińska, Mateusz Swajda
  • 3c – Dominika Bokwa, Marcin Majczak
  • 3d – Justyna Rybus
  • 3e – Filip Palkowski
  • 3f – Marzena Miśkiewicz, Agata Kilarska, Anna Nowak
  • 3g – Eliza Strojewska

2008 rok


  • 3a – Mateusz Siatrak, Rafał Paszkiewicz
  • 3b – Beata Mrozowicz, Rafał Sroka, Anna Pfeiffer, Katarzyna Prażmowska, Anna Ludwik
  • 3c – Magdalena Węgrzecka, Beata Jedlińska, Magdalena Łukawska, Natalia Przysucha
  • 3d – Agnieszka Maruszczak, Aleksandra Opala
  • 3e – Olga Orłowska, Natalia Złotnik, Anna Forc, Anita Osypiuk, Agnieszka Szulc, Ewa Grzęda, Paula Wiśniewska, Agnieszka Kwitek
  • 3f – Karolina Trofiniak, Aleksandra Tworek

2007 rok


  • 3a – Sebastian Drożdż, Krystian Kapel, Sylwia Rynduch
  • 3b – Marta Młynarczyk, Joanna Olechowska
  • 3c – Anna Wieczorek, Agata Bucka, Barbara Paciura, Patrycja Smardz, Marta Marchewka
  • 3d – Katarzyna Małecka, Przemysław Mazur
  • 3f – Bartosz Bukowski

2005 rok


  • Jakub Grądziel – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Historycznej (laureat)
  • Anna Szymańska – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego (finalistka)
  • Wojciech Pawlik – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego (finalista)
  • Katarzyna Pająk – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Artystycznej

2004 rok


  • Mateusz Bąk – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Nautologicznej
  • Dariusz Zimnicki – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Łukasz Szlachciński – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Biologicznej
  • Katarzyna Chałupczak – za wybitne osiągnięcia w naukach ścisłych
  • Paweł Miczko – za wybitne osiągnięcia w konkursach matematycznych
  • Edyta Dębowska – za wybitne wyniki w Konkursie "Wygraj sukces"
  • Ada Pałuba – za wyróżniające osiągnięcia w Olimpiadzie Historycznej
  • Ewelina Miklas – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Historycznej
  • Agnieszka Szulakowska – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Historycznej
  • Iwona Lasek – za wyróżniające osiągnięcia artystyczne
  • Judyta Nowak – za wybitne osiągnięcia artystyczne
  • Dorota Sobolewska – za wybitne osiągnięcia artystyczne
  • Natalia Dziedzic – za wybitne osiągnięcia artystyczne
  • Agata Gałach – za wybitne osiągnięcia artystyczne
  • Karolina Mazurek – za wybitne osiągnięcia artystyczne
  • Katarzyna Stolarska – za wybitne osiągnięcia artystyczne

2003 rok


  • Małgorzata Fugiel – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego
  • Dominika Pawlikowska – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego
  • Katarzyna Warzecha – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Historycznej
  • Rafał Kałwa – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Historycznej i Wiedzy Ekologicznej
  • Monika Stasiak za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Geograficznej i Wiedzy Ekologicznej
  • Magdalena Cielecka – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Geograficznej
  • Rafał Szybiak – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Geograficznej
  • Karol Warzecha – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Geograficznej
  • Rafał Rozpirski – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Historycznej
  • Arkadiusz Miernik – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
  • Paweł Wolak – za wybitne osiągnięcia w Olimpiadzie Astronomicznej
  • Alicja Zielińska – za osiągnięcia w Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
  • Małgorzata Flaga – za osiągnięcia w Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej