Sukces na Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK (12.2018)

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy i wiedzy o PCK.

30.11.2018 r. odbył się w naszej szkole etap szkolny tej Olimpiady. Sara Orłowska (1D) zajęła I miejsce, Michał Darowski (1E) zajął II miejsce, Karolina Grzyb (2E) zajęła III miejsce.

13 grudnia 2018 r. w Oddziale Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Sandomierzu odbyła się XXVII Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia – etap rejonowy. Z ogromną satysfakcją informuję, że Sara Orłowska, uczennica klasy 1D zajęła I miejsce na tej olimpiadzie i 15 marca 2019 r. jako zwyciężczyni tego etapu będzie reprezentowała nasz rejon na eliminacjach okręgowych w Kielcach.

Młodzieży serdecznie dziękujemy za chęć poszerzania wiedzy i umiejętności, tak bardzo ważnych i cennych w życiu każdego człowieka. Życzymy również dalszych sukcesów w nauce i kolejnych konkursach!

Krystyna Chmielowiec

Zdjęcia »»»