Przyjaciel Collegium Gostomianum
Duma CG
Przyjaciel Nauki
Nadzieja Collegium Gostomianum
Humanista
Amicus Artis
Przyrodnik
2019 rok
- 1A – Mateusz Śmigała, Michał Potocki, Michał Sowiński, Jakub Grabowski, Dobrawa Róg, Weronika Ramus
- 1B – Maciej Machowski
- 1C – Zuzanna Lis, Szymon Stachurski, Wiktor Małuszyński, Piotr Loch, Jakub Maksim
- 1D – Karolina Kazimierska, Małgorzata Fijałkowska
- 1E – Aleksandra Wolak, Katarzyna Teter, Michał Darowski, Nela Przybylska, Katarzyna Oszczędłowska, Anna Miczko, Małgorzata Lis, Gabriela Kodyra, Anna Kliliańska, Klaudia Gogół
- 1F – Małgorzata Pękalska
- 2A – Karolina Biskup, Maja Harkot, Justyna Kusal, Jakub Mazur, Michał Przych, Michał Rawski, Aleksandra Reera, Franciszek Rogowski, Marcina Zasuwa, Hubert Żuraw
- 2B – Kornelia Floras, Joanna Grębowiec, Diana Kula, Karolina Lasota, Aleksandra Lipiec, Weronika Oszczudłowska, Wiktoria Pawełek, Zofia Szpernal, Julia Zioło, Wiktoria Krupa
- 2C – Dawid Kwasek
- 2D – Joanna Wrzosek, Weronika Stomporowska, Natalia Jopek, Zuzannna Zimnicka, Klaudia Sgan, Adrian Lipiec
- 2F – Gabriela Klocek, Natalia Jarosz, Wiktoria Oszczudłowska, Anna Przydatek, Mateusz Chmura
2014 rok
- 1A – Paweł Dudek, Michał Śledź, Michał Żuber, Katarzyna Stępień
- 1C – Jakub Stępień, Sylwia Czerepak, Adrianna Łukawska
- 1E – Monika Rutkowska
- 1F – Barbara Prażmowska, Klaudia Kaniszewska, Aleksandra Michałowska
- 2A – Weronika Łupina, Aleksandra Ochmerak
- 2B – Jakub Bryła, Joanna Lipczyńska
- 2C – Joanna Opala, Aleksandra Kałdon, Barbara Hebda
- 2D – Nina Urbańska, Paulina Dubiel
- 2F – Agnieszka Sobieraj, Jakub Nadziałek
2013 rok
- 1A – Rafał Pietruszka, Jakub Mazur, Paweł Szal, Weronika Łupina
- 1C – Barbara Hebda, Joanna Opala, Aleksandra Kałdon, Aleksandra Świercz, Klaudia Koseła
- 1D – Marta Smykla, Nina Urbańska
- 1E – Hubert Dębniak, Karolina Strzelecka
- 1F – Agnieszka Sobieraj, Jakub Latusek
- 2A – Agnieszka Stępień, Karol Pietruszka, Maciej Sudoł, Sylwia Wrona
- 2B – Karolina Pargieła, Lucyna Chmiel, Angelika Majchrzak, Paulina Stępińska, Agnieszka Bednarska
- 2C – Gabriela Mazur, Edyta Pawlak, Milena Orszulak, Iwona Sarzyńska, Izabela Wójcik
2012 rok
- 1A – Diana Ufniarz, Maciej Łabudziński,
- 1B – Karolina Pargieła
- 1C – Iwona sarzyńska
- 1D – Agata Bochyńska
- 1E – Edyta Gawlak, Marta Śledź, Ewelina Maruszczak, Magdalena Niezgoda
- 2A – Beata Leśniak, Bartłomiej Rowiński, Jakub Sierant, Artur Wilk
- 2B – Dominika Krala
- 2C – Patrycja Wiśniewska, Karolina Ziomek
- 2D – Karolina Czarnecka, Justyna Rzęsa, Piotr Żuber
- 2E – Patrycja Patriak, Renata Zelik, Paulina Siatrak
- 2G – Kinga Dziuba
2011 rok
- 1A – Marcin Paszkiewicz, Jakub Sierant, Artur Wilk, Bartłomiej Rowiński
- 1B – Dominka Krala, Paulina Paciocha
- 1C – Karolina Majewska, Milena Sygnet, Patrycja Wiśniewska
- 1D – Karolina Czarnecka, Marlena Gawron, Justyna Rzęsa, Paulina Strugała, Piotr Żuber
- 1E – Patrycja Patriak, Renata Zelik, Paulina Siatrak, Angelika Ciżyńska
- 1G – Aleksandra Maziarz, Kinga Dziuba
- 2A – Natalia Maciąg, Ludwika Modras, Beata Wieczorek, Mateusz Bochyński
- 2B – Gabriela Delegiewicz, Magdalena Kotyra, Grzegorz Rączkowski, Ilona Szymańska
- 2E – Joanna Wilk
- 2F – Karolina Wicińska
2010 rok
- 1A – Aleksandra Gospodarczyk, Aleksandra Skomorochow, Patrycja Stępień, Beata Wieczorek
- 1B – Ilona Szymańska
- 1C – Paulina Brania
- 1D – Maciej Buczałowski
- 1E – Joanna Wilk
- 2A – Mariusz Stelmaszczuk
- 2D – Sebastian Dygas, Agnieszka Rytlewska
- 2E – Karolina Kondrat, Paulina Maciąg, Ewelina Boniecka, Paulina Siejka
2009 rok
- 1A – Jakub Borowski, Tomasz Gajek, Daniel Dzieciuch, Piotr Kowenzowski, Piotr Mękala, Mateusz Ziomek, Paulina Mucharska, Weronika Wasilewska, Jakub Wiśniewski
- lc – Michał Nuckowski, Agnieszka Witkowska
- 1E – Monika Wójcik
- 1F – Agnieszka Dziama, Joanna Dąbek, Anna Sroka, Agnieszka Dunin-Wąsowicz
- 1G – Agnieszka gołąbek
- 2A – Kamila Wiącek
- 2C – Marcin Mąjczak
- 2D – Justyna Rybus
- 2E – Marta Dzieciuch, Magdalena Orłowska
- 2F – Joanna Stylska, Marzena Miśkiewicz
- 2G – Ewelina Krasojn, Elżbieta Siwiec, Monika Grzegorczyk
2008 rok
- 1A – Tomasz Maruszczak i Barbara Borycka
- 1B – Agata Strojewska, Agata Ciszkiewicz, Karol Białousz, Joanna Laskowska
- 1C – Aleksandra Olechowska i Marcin Majczak
- 1D – Justyna Rybus, Agnieszka Lewandowska, Aleksandra Frańczak, Agnieszka Duma
- 1E – Marta Dzieciuch, Hubert Gromny
- 1F – Joanna Stylska
- 1G – Monika Grzegorczyk i Elżbieta Siwiec
- 2A – Miłosz Nieduziak i Maciej Ordowski
- 2B – Katarzyna Prażmowska i Anna Pfeiffer
- 2C – Magda Węgrzecka i Magdalena Łukawska
- 2D – Agnieszka Maruszczak
- 2E – Olga Orłowska, Paula Wiśniewska i Natalia Złotnik
2007 rok
- Paweł Woś – nominowany do zawodów centralnych Olimpiady Geograficznej, udział w finale Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych
- Agnieszka Szymańska – za wyróżniające wyniki w zawodach centralnych Olimpiady Artystycznej
- Piotr Mazur – za udział w zawodach centralnych Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej oraz w zawodach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Integralności Europejskiej
- Anna Warzecha – za udział w finałach okręgowych Olimpiady Historycznej
- Małgorzata Błaśkiewicz – za udział w finałach okręgowych Olimpiady Historycznej
- Jowita Prokop – za udział w finałach okręgowych Olimpiady Historycznej
- Edyta Żukowska – za udział w finałach okręgowych Olimpiady Historycznej
- Agata Karcz – za udział w finałach okręgowych Olimpiady Historycznej
- Przemysław Gołębiowski – za udział w finałach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
- Anna Marchewka – za udział w finałach okręgowych Olimpiady Języka Niemieckiego
- Anna Kondek – za udział w finałach okręgowych Olimpiady Artystycznej
- Agata Musiał – za udział w finałach okręgowych Olimpiady Artystycznej
- Aleksandra Socha – za zdobycie II lokaty w zawodach rejonowych Olimpiady Ekologicznej
- Maciej Sobieraj – za zdobycie II lokaty w zawodach rejonowych Olimpiady Ekologicznej
- Agnieszka Studnicka – za udział w zawodach centralnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o NATO
- Marta Wiącek – za zdobycie I m. w Konkursie Języka Niemieckiego, udział w finałach Konkursu Radia Kielce oraz wyróżnienia w wielu ogólnopolskich konkursach recytatorskich
- Dominika Falkiewicz – za wyróżniające wyniki w nauce
- Ewelina Gębalska – za wyróżniające wyniki w nauce
- Agnieszka Sałata – za wyróżniające wyniki w nauce
- Magdalena Domańska – za wyróżniające wyniki w nauce
- Ewa Sochacka – za wyróżniające wyniki w nauce
- Sławomir Smardz – za wyróżniające wyniki w nauce
- Marcin Sierant – za zdobycie V miejsca w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności
2005 rok
- Dominika Latawiec – za wyróżniające wyniki w Konkursie Wiedzy o Republice Federalnej Niemiec
- Katarzyna Pająk – za wyróżniające wyniki w Olimpiadzie Artystycznej
2004 rok
- Mateusz Bąk – za wyróżniające wyniki w eliminacjach okręgowych Olimpiady Geograficznej
- Ewelina Miklas – za wyróżniające wyniki w eliminacjach okręgowych Olimpiady Historycznej
- Katarzyna Chałupczak – za wyróżniające wyniki w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych
- Maciej Karol – za wyróżniające wyniki w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej