• ul. J. Długosza 7, 27-600 Sandomierz
  • (15) 832-52-45

Uczniowie 2016/17

Wszystkie informacje o naszej szkole

 

Klasa 1A – fotografia 2015/16Klasa 1A, rok szk. 2016/17
Wych. mgr R. Dębicki

  1. Araszkiewicz Magdalena
  2. Chabera Wiktor
  3. Cieciura Martyna
  4. Cupisz Jakub
  5. Dąda Krzysztof
  6. Florkiewicz Michał
  7. Gaweł Patrycja
  8. Gnatowski Bartosz
  9. Jackowski Mateusz
  10. Jankowska Alicja
  11. Kiełczewski Jan
  12. Krasa Patryk
  13. Kućma Kamil
  14. Laskowska Anna
  15. Lasota Magdalena
  16. Lis Aleksandra
  17. Mazur Maria
  18. Młynarczyk Wiktor
  19. Nowaczek Mateusz
  20. Paluch Krystian
  21. Papka Michalina
  22. Pyć Michał
  23. Rudyszyn Grzegorz
  24. Sado Żaneta
  25. Sekulski Mateusz
  26. Sewera Konrad
  27. Sierant Wiktoria
  28. Smardz Wiktoria
  29. Sobowiec Wiktor
  30. Suter Paulina
  31. Szabat Gabriela
  32. Warzycki Kamil
  33. Wierzbicki Filip
  34. Wroczek Katarzyna
  35. Zacharska Natalia
  36. Ziółkowska Angelika
  37. Żyła Kamil

Klasa 1A – fotografia 2015/16Klasa 1B, rok szk. 2016/17
Wych. mgr A. Kunys-Łukawska

  1. Dominik Broda
  2. Katarzyna Bryła
  3. Agnieszka Burek
  4. Gabriela Drabik
  5. Wojciech Drzymalski
  6. Natalia Dudek
  7. Wiktoria Dudzińska
  8. Sara Gaweł
  9. Maciej Gawroński
  10. Rafał Grzybowski
  11. Weronika Kaczmarczyk
  12. Aleksandra Kędziora
  13. Łukasz Kieler
  14. Agnieszka Krala
  15. Julia Kwiatkowska
  16. Karolina Lasota
  17. Monika Mazur
  18. Katarzyna Nogaj
  19. Katarzyna Nowak
  20. Iwona Nowakowska
  21. Maciej Olas
  22. Jakub Różański
  23. Julia Sobczyk
  24. Karolina Staszkiewicz
  25. Ewa Wójcik
  26. Michał Zając

Klasa 1A – fotografia 2015/16Klasa 1C, rok szk. 2016/17
Wych. mgr A. Białousz

  1. Olga Bielecka
  2. Natalia Chałubiec
  3. Anna Chorab
  4. Klaudia Czerniawska
  5. Malwina Dąda
  6. Albert Drabik
  7. Bartłomiej Guźla
  8. Wojciech Janus
  9. Juliusz Kossak
  10. Piotr Łażeński
  11. Emilia Mach
  12. Dawid Mikula
  13. Konstancja Rusinek
  14. Dominika Szewc
  15. Monika Witczak

Klasa 1A – fotografia 2015/16Klasa 1D, rok szk. 2016/17
Wych. mgr Z. Drobek

  1. Wiktor Bator
  2. Aleksandra Cieciura
  3. Aleksandra Ciszkiewicz
  4. Karolina Czajkowska
  5. Gabriela Dziubek
  6. Wiktoria Figacz
  7. Agnieszka Giza
  8. Gabriela Glazer
  9. Weronika Iwan
  10. Izabela Iwan
  11. Aleksandra Kłudka
  12. Wioletta Kozieja
  13. Wioletta Krawczyk
  14. Paulina Krysa
  15. Paulina Krzelowska
  16. Klaudia Krzelowska
  17. Weronika Makuła
  18. Anna Mazur
  19. Jakub Mucha
  20. Wiktoria Nowak
  21. Krzysztof Nowak
  22. Grzegorz Ruciński
  23. Adrianna Sędrowicz
  24. Dominika Siwek
  25. Maciej Skobel
  26. Kacper Stąpór
  27. Natalia Strugała
  28. Natalia Wieczorek
  29. Bartłomiej Wrzosek
  30. Julia Zgardzińska
  31. Maciej Zych
  32. Aleksandra Żurek

Klasa 1A – fotografia 2015/16Klasa 1E, rok szk. 2016/17
Wych. mgr K. Kapała-Głąb

  1. Natalia Błachnio
  2. Aleksandra Broda
  3. Michał Cholewa
  4. Filip Czajkowski
  5. Ewa Duda
  6. Sandra Dworak
  7. Patrycja Dyl
  8. Izabela Dzadz
  9. Jakub Dziewięcki
  10. Julia Fuks
  11. Jakub Grochowski
  12. Anna Kaczmarczyk
  13. Maja Kamińska
  14. Alicja Kędziora
  15. Hubert Kwiatkowski
  16. Oliwia Łukawska
  17. Wiktoria Mazur
  18. Krzysztof Mirkowski
  19. Karol Mirkowski
  20. Natalia Nowak
  21. Michał Ordon
  22. Joanna Osowska
  23. Gabriela Przypkowska
  24. Natalia Sakławska
  25. Aleksandra Salwa
  26. Dominika Sidor
  27. Agata Siejka
  28. Wiktoria Siwek
  29. Aleksandra Sławińska
  30. Martyna Sosnowska
  31. Aleksandra Woś
  32. Klaudia Wójcik

Klasa 1A – fotografia 2015/16Klasa 1F, rok szk. 2016/17
Wych. mgr W. Białousz

  1. Zofia Barańska
  2. Dawid Bodzon
  3. Agnieszka Bokwa
  4. Magdalena Brzozowska
  5. Olga Cieplińska
  6. Oliwia Feledyn
  7. Weronika Furtak
  8. Jakub Garnuszek
  9. Karolina Gawrońska
  10. Wiktoria Gąsiorowska
  11. Emilia Iwanicka
  12. Anna Kiliańska
  13. Wioletta Kolatorowicz
  14. Nadia Komorowska
  15. Aleksandra Krakowiak
  16. Karolina Kułaszka
  17. Paola Łyczak
  18. Agata Marzec
  19. Eliza Mazur
  20. Anna Modras
  21. Aleksandra Niekurzak
  22. Wiktoria Piotrowska
  23. Michalina Polit
  24. Leonardo Romanelli
  25. Klaudia Siwek
  26. Dominik Tarka
  27. Agnieszka Trznadel
  28. Kaja Tutak
  29. Gabriela Ufniarz
  30. Anna Zwierzyk

Klasa 1A – fotografia 2015/16 Klasa 2A, rok szk. 2016/17
Wych. mgr A. Czuja

  1. Andrzejewski Michał
  2. Bąk Piotr
  3. Boboński Wojciech
  4. Bogdański Karol
  5. Brudnowska Joanna
  6. Burek Patryk
  7. Chara Kamil
  8. Cież Stanisław
  9. Dziorek Kamil
  10. Floras Jakub
  11. Frańczak Agnieszka
  12. Gierada Kamil
  13. Kodyra Mateusz
  14. Kozakiewicz Adam
  15. Krasoń Aleksandra
  16. Kuracińska Agnieszka
  17. Kusik Karol
  18. Lisiak Bernard
  19. Lubańska Elżbieta
  20. Łukasiewicz Daniel
  21. Miłek Kacper
  22. Miry Norbert
  23. Niemiec Maria
  24. Niziołek Klaudia
  25. Pacholczak Kacper
  26. Rawska Weronika
  27. Rzepka Artur
  28. Słowikowska Julia
  29. Strojewski Krzysztof
  30. Sudoł Kamil
  31. Teter Dominik
  32. Winiarczyk Barbara
  33. Winiarski Tomasz
  34. Wójcik Katarzyna
  35. Wrona Michał
  36. Zych Adam

Klasa 1B – fotografia 2015/16 Klasa 2B, rok szk. 2016/17
Wych. mgr D. Chyła

  1. Ciupińska Katarzyna
  2. Drab Aleksandra
  3. Filak Natalia
  4. Forc Agnieszka
  5. Grzesik Adrian
  6. Guz Maciej
  7. Kawecka Klaudia
  8. Klimek Weronika
  9. Krempa Joanna
  10. Łącka Julia
  11. Mazur Michał
  12. Pietruchowski Filip
  13. Pogorzelska Anna
  14. Robuta Kinga
  15. Rowińska Joanna
  16. Rysiak Paweł
  17. Sadło Zuzanna
  18. Skurski Filip
  19. Stąpór Lucyna
  20. Stefańska Katarzyna
  21. Stępień Aleksandra
  22. Stępień Karolina
  23. Sulik Aleksandra
  24. Śmielak Alicja
  25. Świątańska Klaudia
  26. Trznadel Małgorzata
  27. Wrona Weronika
  28. Wójcicki Filip
  29. Wryk Wiktor
  30. Zimoląg Monika
  31. Zybała Michał

Klasa 1C – fotografia 2015/16 Klasa 2C, rok szk. 2016/17
Wych. mgr R. Stawowy

  1. Bała Monika
  2. Ciba Kacper
  3. Czerwiński Karol
  4. Jamroziewicz Kacper
  5. Łącka Natalia
  6. Mendala Grzegorz
  7. Oszczędłowski Paweł
  8. Pawlik Iwona
  9. Polit Szymon
  10. Szymczyk Monika
  11. Ścibisz Katarzyna
  12. Ścibisz Sylwia
  13. Wrona Aneta

Klasa 1D – fotografia 2015/16 Klasa 2D, rok szk. 2016/17
Wych. mgr A. Stola

  1. Beraś Paulina
  2. Bieniek Łukasz
  3. Domoń Dominik
  4. Dorosińska Katarzyna
  5. Fiutko Michał
  6. Gawlak Ewa
  7. Gradzińska Żaneta
  8. Gręda Hubert
  9. Juda Agata
  10. Karwatowska Katarzyna
  11. Kawa Kinga
  12. Kondrat Kamila
  13. Kupiec Kacper
  14. Leśniak Dominika
  15. Miller Klaudia
  16. Mizielski Alan
  17. Nowak Katarzyna
  18. Pęgielska Natalia
  19. Puto Katarzyna
  20. Ramos Żaneta
  21. Satławska Weronika
  22. Stefaniak Daria
  23. Wąsik Emilia
  24. Wieczorek Julia
  25. Wrona Magdalena
  26. Wróbel Karolina
  27. Zimoląg Natalia
  28. Zioło Kamila
  29. Żuraw Dawid
  30. Żurek Emilia

Klasa 1E – fotografia 2015/16 Klasa 2E, rok szk. 2016/17
Wych. mgr A. Sobolewska

  1. Bidas Weronika
  2. Czajka Mateusz
  3. Czuja Klaudia
  4. Fiuk Łucja
  5. Gawrońska Natalia
  6. Godowska Martyna
  7. Grębowiec Joanna
  8. Iwan Sylwia
  9. Król Aldona
  10. Krysa Krystian
  11. Kurowska Kinga
  12. Łukasiewicz Marta
  13. Łukawska Natalia
  14. Mazur Aleksandra
  15. Mianowana Magdalena
  16. Mianowska Joanna
  17. Mondry Hubert
  18. Piątek Daniel
  19. Podlewska Aleksandra
  20. Pomykała Klaudia
  21. Sagan Klaudia
  22. Słoma Marek
  23. Skowron Kamil
  24. Stasiak Tomasz
  25. Wódz Paulina
  26. Zioło Aneta
  27. Zwolska Barbara

Klasa 1F – fotografia 2015/16 Klasa 2F, rok szk. 2016/17
Wych. mgr J. Pieronkieiwcz-Szpernal

  1. Beraś Sandra
  2. Bojarska Katarzyna
  3. Burek Kacper
  4. Chmiel Wiktoria
  5. Ciszkiewicz Łukasz
  6. Iwaszko Oskar
  7. Kielasiński Bartłomiej
  8. Kołacz Monika
  9. Kos Joanna
  10. Kowalska Dominika
  11. Kowalska Karolina
  12. Krakowiak Marcin
  13. Krysa Aleksandra
  14. Lachowska Gabriela
  15. Lichocka Emilia
  16. Łuczak Aleksandra
  17. Macias Klaudia
  18. Murzyn Dominika
  19. Niemiec Dominika
  20. Nizielska Karolina
  21. Ostrzycka Karolina
  22. Papka Kamila
  23. Piątek Urszula
  24. Pinuszewska Daria
  25. Pyszczek Monika
  26. Rewera Natalia
  27. Romańska Aleksandra
  28. Sajur Sara
  29. Sękul Eliza
  30. Sierant Klaudia
  31. Sobol Wiktor
  32. Socha Anna
  33. Śmielak Alicja
  34. Świerkula Wiktoria
  35. Warchoł Natalia
  36. Węgiel Paulina
  37. Ziemnicka Aleksandra

Klasa 2A – fotografia 2015/16 Klasa 3A, rok szk. 2016/17
Wych. mgr B. Myl-Ciszkiewicz

  1. Bielecki Jakub
  2. Błażuk Michał Stanisław
  3. Chmielewski Paweł
  4. Cichoń Alicja
  5. Ciszkiewicz Beata
  6. Delegiewicz Iga
  7. Drobek Joachim Piotr
  8. Gałęzowska Agnieszka
  9. Glazer Mateusz
  10. Hebda Jakub Sławomir
  11. Kaczmarczyk Sławomir
  12. Kalina Damian
  13. Kalinka Kamil Józef
  14. Kurek Aleksandra
  15. Mendala Michał
  16. Minajew Maksym Patryk
  17. Nowicki Jakub Wojciech
  18. Orzechowski Jakub
  19. Orzechowski Bartosz
  20. Paluch Piotr Łukasz
  21. Piskorski Piotr Nikodem
  22. Placha Karolina
  23. Płaneta Łukasz
  24. Przyłucki Przemysław Michał
  25. Przytuła Konrad Piotr
  26. Pyza Kewin
  27. Rudyszyn Kamil Mateusz
  28. Rychel Przemysław
  29. Stojek Mikołaj Piotr
  30. Turbiarz Katarzyna Maria
  31. Walasek Daniel
  32. Wolak Adam Michał
  33. Wyrazik Magdalena Julia
  34. Żak Wiktoria Karolina

Klasa 2B – fotografia 2015/16 Klasa 3B, rok szk. 2016/17
Wych. mgr Joanna Mróz

  1. Adamska Zuzanna
  2. Bednarska Paulina
  3. Chmiel Norbert Ernest
  4. Głowacka Katarzyna
  5. Gołębiowska Magdalena
  6. Grad Natalia
  7. Idzik Wojciech
  8. Jońca Aleksandra
  9. Kaśniewski Rafał Mateusz
  10. Kwiecień Piotr
  11. Lipińska Olga
  12. Łata Jakub Paweł
  13. Malec Karolina
  14. Marzec Kacper Miłosz
  15. Mazur Konrad Ryszard
  16. Mendala Bartłomiej Dominik
  17. Modras Jakub Michał
  18. Piątek Karolina
  19. Pietruszka Paula Olga
  20. Polak Paulina Agnieszka
  21. Rzeszowiak Paweł Piotr
  22. Sędrowicz Krystian Tomasz
  23. Skorupa Michał
  24. Skuza Edyta Angelika
  25. Smardz Izabela
  26. Snopek Bartosz
  27. Szewc Angelika Teresa
  28. Szpernal Kinga
  29. Tetlak Paulina
  30. Warzycka Klaudia Katarzyna
  31. Winiarczyk Jan
  32. Woźniak Michał Piotr
  33. Wódz Marcin
  34. Wójcik Kamil
  35. Zimnicka Magdalena

Klasa 2C – fotografia 2015/16 Klasa 3C, rok szk. 2016/17
Wych. mgr Barbara Wieczorek

  1. Borecka Monika
  2. Chmiel Urszula Dominika
  3. Chyła Patrycja
  4. Chyła Aleksandra
  5. Czarnecka Aleksandra
  6. Czuja Karolina
  7. Gawrońska Karolina Emilia
  8. Gutowska Dominika
  9. Kamińska Agata
  10. Krzesimowski Kamil
  11. Majchrowska Paula
  12. Masternak Jarosław
  13. Mucha Anna Maria
  14. Nakonieczna Patrycja
  15. Nietrzeba Agnieszka Kamila
  16. Pazdro Aleksandra
  17. Rogozińska Sylwia
  18. Sarzyńska Dominika
  19. Sędrowicz Jakub
  20. Siudak Zuzanna Urszula
  21. Sobolewska Maria Natalia
  22. Stanek Magdalena Ewa
  23. Strugała Michał
  24. Świercz Katarzyna Anna
  25. Urbańska Sylwia Marta
  26. Wawrzkiewicz Maria Regina
  27. Witas Aleksandra Maria

Klasa 2D – fotografia 2015/16 Klasa 3D, rok szk. 2016/17
Wych. mgr Barbara Sobieraj

  1. Adamczyk Sylwia
  2. Bachowski Konrad
  3. Białek Marta Elżbieta
  4. Chmiel Andżelika Dominika
  5. Czajkowski Damian
  6. Drzewiecki Konrad
  7. Gajek Łukasz
  8. Gorycka Aleksandra
  9. Gradzińska Natalia
  10. Grzesiak Magdalena Ewa
  11. Kaczmarska Klaudia
  12. Kilarska Anna Maria
  13. Kowalska Patrycja
  14. Marzec Monika
  15. Nowakowska Kinga Angelika
  16. Rybak Alicja Katarzyna
  17. Sabat Wojciech
  18. Świerkula Aleksandra Anna
  19. Tyniec Patrycja Klaudia
  20. Urbańska Katarzyna
  21. Zasuwa Dominika
  22. Zioło Kornelia

Klasa 2E – fotografia 2015/16 Klasa 3E, rok szk. 2016/17
Wych. mgr Dariusz Szczygielski

  1. Barszcz Urszula
  2. Bociek Weronika
  3. Bojarska Klaudia
  4. Ceglarska Karolina Katarzyna
  5. Chruściel Adrianna
  6. Domagała Karolina
  7. Drzazga Angelika
  8. Dudek Agnieszka Beata
  9. Hill Aleksandra
  10. Janik Kinga
  11. Kaczor Katarzyna
  12. Koszycka Paulina Agnieszka
  13. Krawiecka Paulina Kinga
  14. Król Patrycja
  15. Kubala Kamila Agata
  16. Kuchnicka Roksana
  17. Lachowicz Patrycja Anna
  18. Liwińska Justyna
  19. Paciura Emilia Maria
  20. Siudak Paulina
  21. Sowińska Paulina Wiktoria
  22. Stania Jan
  23. Szlachcińska Magdalena Urszula
  24. Śledź Sylwia Agnieszka
  25. Śmigielska Katarzyna
  26. Wiśniewska Agata Dominika

Klasa 2F – fotografia 2015/16 Klasa 3F, rok szk. 2016/17
Wych. Małgorzata Proć

  1. Adamczyk Dominika Adrianna
  2. Andura Jakub
  3. Cudzik Kamila
  4. Ćwik Zuzanna Małgorzata
  5. Ferenc Adam Krzysztof
  6. Garnuszek Anna Magdalena
  7. Grzesiak Natalia
  8. Hornowska Katarzyna
  9. Juda Paulina
  10. Kalinowska Patrycja
  11. Kita Jakub Jan
  12. Kołodziej Natalia Agata
  13. Koprowicz Katarzyna Anna
  14. Kos Izabela
  15. Kwiecień Klaudia
  16. Lubański Paweł Marek
  17. Majewski Piotr Mateusz
  18. Marjankowski Jakub Kacper
  19. Motyka Małgorzata Klaudia
  20. Nocuń Dawid
  21. Nowak Maja Dominika
  22. Ordon Katarzyna
  23. Pasek Klaudia
  24. Sajda Klaudia
  25. Skrok Patrycja
  26. Słabiak Justyna Natalia
  27. Sobczyk Natalia Dominika
  28. Sosnówka Agnieszka Katarzyna
  29. Staniszewski Bartosz
  30. Stolarska Dominika
  31. Strojewski Paweł
  32. Szmid Jakub Ignacy
  33. Świątański Karol
  34. Trościńska Natalia
  35. Zięba Michał

Klasa 2G – fotografia 2015/16 Klasa 3G, rok szk. 2016/17
Wych. mgr Zbigniew Wójcik

  1. Basak Piotr
  2. Bełzak Michał Józef
  3. Bissinger Ewa Joanna
  4. Bisztyga Michał
  5. Bryła Maciej
  6. Brzeziński Rafał
  7. Brzozowski Mikołaj Piotr
  8. Czajkowski Jakub Paweł
  9. Danielski Waldemar
  10. Dziewulski Maciej
  11. Gajda Mateusz
  12. Gielerak Wiktoria Paulina
  13. Kanios Piotr
  14. Kempa Anna
  15. Kiliański Dawid
  16. Kuśmira Michał Arkadiusz
  17. Lamparski Krzysztof
  18. Maruszczak Sylweriusz Mariusz
  19. Mochul Krzysztof Jan
  20. Niewitowski Grzegorz Dariusz
  21. Nowak Jakub Marcin
  22. Obierak Mateusz Karol
  23. Pięta Kamil
  24. Rabęda Aleksandra Anna
  25. Rusak Filip
  26. Sapielak Joanna Małgorzata
  27. Satławski Karol
  28. Sąsiadek Marcel
  29. Skoczylas Andrzej
  30. Skorupa Martyna
  31. Strojewska Paulina
  32. Wilk Mateusz
  33. Wojtaszek Aleksandra

 

Statystyka – rok szkolny 2016/17

Lp Klasa Liczba uczniów Dziewczęta Chłopcy
1 1A 37 17 20
2 1B 26 18 8
3 1C 15 9 6
4 1D 32 24 8
5 1E 32 24 8
6 1F 30 26 4
Razem 172 118 54
7 2A 36 11 25
8 2B 31 23 8
9 2C 13 7 6
10 2D 30 23 7
11 2E 27 19 8
12 2F 37 31 6
Razem 174 113 60
14 3A 34 9 25
15 3B 35 18 17
16 3C 27 23 4
17 3D 22 17 5
18 3E 26 24 2
19 3F 35 23 12
20 3G 33 8 25
Razem 212 122 90
Ogółem 558 354 204