Mistrzostwo Powiatu.

Po tytułach mistrzowskich w koszykówce i piłce ręcznej chłopców przyszedł czas na konfrontacje w halowej piłce nożnej. I tym razem nasi reprezentanci pokazali klasę i we wspaniałym stylu wygrali dzisiejsze zawody. Poziom tego turnieju był z pewnością bardzo wysoki, mecze wyrównane, a o wygranych decydowały drobne elementy. Nasza droga do mistrzostwa: CG - Mokoszyn 7:0, CG - Budowlanka 0:0, półfinał CG - Klimontów 2:2, dogrywka 0:0, karne 3:0, finał CG - Ekonomik 4:0.
Mistrzowski skład: Kewin Pyza, Jakub Hebda, Sławomir Kaczmarczyk III A, Jakub Łata, Michał Woźniak, Kacper Marzec, Rafał Kaśniewski III B, Paweł Strojewski III F, Dawid Kiliański III G. Zdjęcia z turnieju dostępne w Galerii.

2017-02-16

Mamy Nowego Mistrza.

Zakończone zostały tegoroczne rozgrywki w halowej piłce nożnej chłopców. Tradycyjnie w ostatni dzięń zajęć szkolnych przed Świętami Bożego Narodzenia rozegrane zostały 2 ostatnie mecze. W pierwszym z nich decydującym o III miejscu pierwszy skład III B bez problemu zwyciężył ze swoimi kolegami z klasy 16:2.
Finał również zakończył się bez większej niespodzienki. Po bardzo ładnym, prowadzonym w dobrym tempie meczu swoją wyższość piłkarską udowodniła III A wygrywając z II B 8:3. Gratulujemy nowym Mistrzom i dziękujemy wszystkim drużynom za udział w tegorocznych rozgrywkach.
Foto relacja z dzisiejszych finałów dostępna w galerii.

2016-12-22

GPN - Mega sensacja!

Wielką niespodzianką zakończyły się dzisiejsze mecze półfinałowe Parkiet Nogi. W pierwszym spotkaniu faworyci turnieju III B1 jeszcze do przerwy prowadzili 3:1, aby w drugiej połowie strzelić tylko 1 bramkę, a stracić aż 5 co ostatecznie zakończyło się porażką 6:4. Można chyba przyznać, że był to przedwczesny finał.
W drugim meczu (III B2 - II B) doczekaliśmy się dogrywki, a nawet serii rzutów karnych, co jest nizwykle rzadkie w naszych rozgrywkach. Mecz toczył się bramka za bramkę do stanu 4:4. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i o awansie do finału zdecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywała klasa II B (3:2) i to ona za tydzień spotka się w Wielkim Finale z III A. Wcześniej w meczu o III miejsce zobaczymy wewnątrzklasowy pojedynek IIIB. Takich meczy na lekcjach wf mieli już bez liku, ale ten jeden ma spewnością dużo większą wagę. Na mecze zapraszamy 22 grudnia od godz. 9.50.

2016-12-15

Parkiet Noga - finały.

W dniu dzisiejszym poznaliśmy skład 4 najlepszych drużyn w tegorocznym turnieju halowej piłki nożnej. W najbliższy czwartek o godz. 13.30 zmierzą się w półfinałach III B1 z III A oraz III B2 z II B. W przyszłym tygodniu również w czwartek przed Świętami o godz. 10.00 odbędzie się mecz o III miejsce, a następnie Wielki Finał.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

2016-12-13

Dzień Badmintona w CG

W poniedziałek 28 listopada odbył się w naszej szkole Świętokrzyski Dzień Badmintona. W cały województwie tego dnia w salach gimnastycznych królował badminton. Równiż u nas na wszystkich godzinach wf toczyły się pojedynki i konkursy badmintonowe. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w naszej zabawie.
Zapraszamy do galerii na przegląd zdjęć, a w zakładce Badminton-Warto Zobaczyć - dostępny jest nasz hit - Mannequin Challenge.

2016-11-29

Tym razem koszykówka.

W hali sportowej MOSiR odbył się w dniu dzisiejszym Powiatowy Międzyszkolny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców. Był to kolejny bardzo udany występ naszych reprezentacji, które tak jak i w piłkę ręczną zajęły w nim dwa pierwsze miejsca wygrywając zdecydowanie wszystkie spotkania. W drodze do mistrzostwa panie pokonały 26:2 II LO oraz 8:4 Ekonomik. Panowie natomiast w pierwszym meczy wygrali 37:22 z II LO, a następnie pokonali Ekonomik 38:16. Już niebawem kolejne nasze występy. Najbliższy turniej to halowa piłka nożna pań 7 grudnia.
Zdjęcia z zawodów koszykarskich dostępne w galerii.

2016-11-21

Parkiet Noga 2016

W zakładce Rozgrywki dostępny już jest terminarz tegorocznych rozgrywek wraz z tabelą pucharową. Tym razem nasz turniej rozgrywamy systemem brazylijskim tzn. do dwóch przegranych meczy. Przypominam, że godzina w terminarzu oznacza godzinę rozpoczęcia meczu, a nie przyjścia do szatni. Terminy następnych spotkań uzależnione są od tego, czy dana drużyna wygrała, czy przegrała wcześniejsze spotkanie. Zaczynamy w najbliższy czwartek. Początek pierwszego spotkania o godz. 13.45.

2016-11-08