Losowanie grup eliminacyjnych.

W najbliższą środę 17.10 na długiej przerwie w sali gimnastycznej odbędzie się losowanie grup eliminacyjnych turnieju w siatkówce mieszanej oraz halowej piłce nożnej. Zapraszamy kapitanów drużyn do udziału w losowaniu.

2012-10-15

SKS - 05.10.2012

W związku z przygotowaniem sali gimnastycznej do Zjazdu Absolwentów popołudniowe zajęcia sportowe z piątek 05.10 zostają odwołane. Proszę o przekazywanie wiadomości wszystkim zainteresowanym.

2012-10-04

Rozgrywki szkolne

Do najbliższego piątku 05.X poprzez zakładkę kontakt lub dziennik elektroniczny prosimy o zgłaszanie drużyn do turnieju w siatkówce mieszanej oraz halowej piłce nożnej chłopców. Turniej w siatkówce odbywać się będzie w środy od 14.30 natomiast w piłce nożnej w każdy piątek również od 14.30.
Szczegółowych informacji co do zgłoszeń udzielają nauczyciele wf. Systemy rozgrywek będą zależeć od ilości  zgłoszonych drużyn. Serdecznie zapraszamy do udziału.

2012-09-29

Koszykówka

Ponieważ pojawiła się grupa chętnych na zajęcia z koszykówki bardzo proszę o jak najszybsze zgłaszania swoich kandydatur na te zajęcia poprzez zakładkę KONTAKT. Jeżeli uzbieramy 12 - 15 osób możemy zaczynać zajęcia. Termin i godzinę spotkań ustalimy wspólnie z zainteresowanymi.
Szykujcie formę. Za kilka dni ogłaszamy zapisy do pierwszych w tym roku rozgrywek.

2012-09-24

Zaczynamy!

Po wielu dniach przerwy strona o sporcie w CG wraca do sieci. Niestety z powodów technicznych zostało utracone wiele informacji, które zamieszczaliśmy w poprzednich latach. To co udało się nam odszukać na dyskach umieściliśmy z powrotem. Straciliśmy głównie zdjęcia z rozgrywek w ostatnich latach. Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie działało jak należy.

Kilka informacji na początek roku szkolnego:
SKS: środa godz. 14.30 siatkówka chłopców i dziewcząt,
piątek godz. 15.30 piłka nożna + siłownia dla chłopców.

2012-09-24