Udany początek sezonu.

W czwartek 27 października w hali MOSiR odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Kobiet i Mężczyzn pod patronatem Starosty Sandomierskiego. Wystartowały w nim nasze reprezentacje, które po bardzo ciekawych, emocjonujących do końca meczach i co najważniejsze wszystkich wygranych zdobyły oba pierwsze miejsca. Nasze wyniki: panie 8:1 z II LO oraz 7:5 z Ekonomikiem, panowie 17:14 z Ekonomikiem oraz 17:16 z II LO.
Mistrzowskie składy: Anna Laskowska, Maria Mazur IA, Aleksandra Ciszkiewicz ID, Lucyna Stąpór, Monika Zimoląg 2B, Klaudia Sagan, Marta Łukasiewicz 2E, Magdalena Szlachcińska 3E, Natalia Grzesiak 3F, Filip Wierzbicki IA, Maciej Skobel ID, Karol Mirkowski IE, Wiktor Wryk, Paweł Rysiak, Filip Pietruchowski 2B, Jakub Kuraś, Hubert Mondry 2E, Michał Woźniak 3B, Grzegorz Hubka 3E, Maciej Dziewulski 3G.

2016-10-29

Mistrzostwo Powiatu

W dniu dzisiejszym na Orliku przy ZSTiO odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców. W turnieju uczestniczyło 5 reprezentacji ze szkół ponadgimnazjalnych. Znakomicie spisali się nasi zawodnicy, którzy zdobyli I miejsce pokonując po drodze wszystkie uczestniczące drużyn. Nasze zwycięstwa w kolejności rozgrywania turnieju: 5:2 z Ekonomikiem, 3:0 z Marmoladą, 4:1 z Budowlanką oraz 1:0 z II LO.
Mistrzowski skład: Michał Jarosz, Jakub Kwiecień, Michał Sidor (3B), Radosław Semczuk (3A), Jakub Łata, Rafał Kaśniewski, Michał Woźniak (2B), Jakub Hebda, Kewin Pyza (2A), Dawid Kiliański 2G.

2016-05-20

III E Mistrzem w kosza.

W dniu dzisiejszym odbył się finał rozgrywek Gostom Trio Basket w koszykówce trzyosobowej chłopców. Zwycięzcą rozgrywek została reprezentacja klasy III E, która pokonała pierwszy skład II B 12 : 7.
W meczu o trzeciej miejsce lepsi okazali się zawodnicy z III A, którzy 6 : 4 pokonali pierwszy skład II A.

2016-04-22

Piłkarze ręczni górą!

11 kwietnia w hali MOSiR w Sandomierzu odbył się turniej półfinałowy Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Nasi reprezentanci odnieśli w nim olbrzymi sukces, wywalczyli I miejsce i uzyskali prawo występu w finale wojewódzkim w którym spotkają się 4 najlepsze reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych. W pierwszym meczu zrewanżowaliśmy się z nawiązką za porażkę  jedną bramką w Mistrzostwach Powiatu II LO wygrywając 18:11. W decydującym o awansie meczu pokonaliśmy zespół III LO im. WŁ. Broniewskiego z Ostrowca Św. 19:16.
Skład naszego zespołu: Wiktor Bakalarz, Karol Złotucha 3E, Radosław Semczuk 3A, Grzegorz Hubka 2E, Michał Woźniak, Piotr Kwiecień 2B, Maciej Dziewulski 2G, Jakub Kuraś, Hubert Mondry 1E.
Finały wojewódzkie 26 kwietnia w Końskich. Trzymajcie kciuki za nasze ręczniki.
Parę fotek w Galerii.

2016-04-12

Bad-Gostom - finał

Wszystko stało się jasne. W dniu wczorajszym odbył się pierwszy finał rozgrywek singlowych w badmintonie. Po posjonującym, bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Mistarzem CG został Michał Osowski z III A, który pokonał swojego kolegę z klasy Daniela Piskorskiego 17:21 - 21:15 - 21:19.
Kilka zdjęć z tego pojedynku dostępnych jest w Galerii.

2016-04-07

Bad-Gostom - finał

Zapraszamy wszystkich w najbliższą środę 6 kwietnia na długiej przerwie na widownię sali gimnastycznej. Odbędzie się wtedy Wielki Finał pierwszych Mistrzostw Collegium Gostomianum w badmintonie chłopców. W turnieju wzięło udział 91 zawodników. Do tej pory rozegrano 201 meczy, a w tym ostatnim, najważnieszym zmierzą się dwaj uczniowie klasy III A:
Michał Osowski vs Daniel Piskorski.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

2016-04-01

Gostom Trio Basket - półfinały

Zakończona została faza grupowa rozgrywek koszykówki trzyosobowej. Poznaliśmy pary półfinałowe, które rozegrają swoje spotkania 15 kwietnia. Tego dnia zmierzą się:
II B1  -  II A1
III A  -  III ETego samego dnia przegrani zagrają o III miejsce, a zwycięzcy półfinałów rozegrają Wielki Finał.

2016-04-01