CrossFit - Olbrzymi Sukces !!!

Miło nam poinformować, że wielki sukces w ogólnopolskich zawodach w crossfice - Łódź Garage Games, które odbyły się w dniach 28, 29 XI odniósł Michał Mendala z klasy II A. W zawodach tych uczestniczy łącznie około 300 fanatyków crossfitu. Michał w kolejnym swoim starcie w kategorii Open odniósł życiowy sukces wyprzedzając kilkudziesięciu zawodników i ostatecznie zajął III miejsce.
Jak ciężka jest ta stosunkowo nowa dyscyplina sportu możecie przekonać się oglądając kilka fotografii z tej imprezy znajdujących się w Galerii.

2015-12-07


Mistrzostwa CG na ergonometrze wioślarskim

Ogłaszamy Mistrzostwa Szkoły w pływaniu na ergonometrze wioślarskim Gostom Wiosła na dystansie 500m dla dziewcząt oraz 1000 m dla chłopców. Wystarczy jak podczas lekcji wf zgłosicie się do swojego nauczyciela i wykonacie próbę na danym dystansie. W ten sposób stworzymy ranking wszystkich startujących i wyłonimy zwycięzców. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni wysokimi ocenami z wf. Dla najlepszych postaramy się o nagrody rzeczowe.
Przejdź do historii i zostań pierwszym Mistrzem Collegium Gostomianum w wioślarstwie halowym!!!

2015-11-14


Parkiet Noga - koniec rundy eliminacyjnej.

Dzisiejszymi meczami zakończyliśmy pierwszy etap rozgrywek w halowej piłce nożnej chłopców. Do dalszej rundy awansowało 8 najlepszych zespołów, które zagrają w grupie finałowej. Już za tydzień pierwsze mecze. Do półfinałów z tej grupy awansują 4 drużyny. Szczegółowy terminarz jest już dostępny w zakładce Rozgrywki.

2015-11-13


II miejsce piłkarzy ręcznych

W dniu dzisiejszym w hali MOSiR odbył się powiatowy turniej w piłce ręcznej chłopców w którym nasza reprezentacja zajęła II miejsce. W półfinale pokonaliśmy ZSBiO 26:4, a w finale po bardzo zaciętym meczu przegraliśmy nieznacznie 19:17 z II LO. Skład naszego zespołu:Hubert Mondry, Piotr Kwiecień, Grzegorz Hubka, Maciej Dziewulski, Radosław Semczuk, Damian Wrona, Patryk Zimnicki, Artur Wawer, Wiktor Bakalarz, Karol Złotucha, Wojciech Osuch.
Zdjęcia z zawodów dostępne są w galerii.

2015-10-08


Noga - terminarz

W zakładce Rozgrywki dostępny już jest cały terminarz Gostom Parkiet Nogi aż do wyłonienia półfinalistów. Bardzo proszę o wcześniejsze zaplanowanie swoich zajęć pozalekcyjnych  tak abyśmy nie musieli dokonywać zmian kolejności rozgrywania meczów w naszym turnieju.

2015-10-06


Noga - wyniki losowania.

W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie grup eliminacyjnych turnieju Gostom Parkiet Noga. Oto jego wyniki:
Grupa A: II B1; II A; II G; I A; II CDF
Grupa B: III B; II B2; I B; I CDE; III A
Wkrótce w zakładce rozgrywki pojawi się szczegółowy terminarz rozgrywek. Startujemy w piątek 16 października.

2015-10-05


Parkiet Noga - zapisy

Do 25 września (piątek) czekamy na Wasze zgłoszenia do kolejnej edycji rozgrywek Gostom Parniet Nogi. Tak jak w poprzednich latach gramy w drużynach 4 osobowych (bramkarz + 3 w polu). System rozgrywek zostanie dostosowany do ilości zgłoszonych drużyn. Mecze odbywać się będą w piątki od 14.30 do 16.00.

2015-09-21


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   
© 2012 Maciej Borowski
projekt i wykonanie Jakub Borowski