III Memoriał LA

W dniu 12 czerwca na stadionie MOSiR odbył się III Memoriał Lekkoatletyczny im. Piotra Nurowskiego. Kolejny już raz znakomicie zaprezentowali się w nim nasi uczniowie, którzy zwyciężyli we wszystkich kategoriach drużynowych dziewcząt i chłopców. Łącznie zdobyliśmy 17 medali w 7 konkurencjach: 7 złotych, 3 srebrne oraz 7 brązowych. Dokładniejsze wyniki dostępne są na głównej stonie szkoły. Zdjęcia z zawodów dostępne w Galerii.

2015-06-13

Turniej międzyszkolny.

26 maja odbył się turniej szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej o puchar dyrektora ZSTiO. Nasza reprezentacja w pięknym stylu zdobyła w nim I miejsce pokonując po drodze do tytułu II LO 8:1, Budowlankę1 2:2, Budowlankę2 5:0 oraz w ostatnim meczu Ekonomik 5:2.
W mistrzowskim składzie zagrali: Jakub Bryła, Patryk Marzec, Michał Jarosz, Jakub Kwiecień, Michał Sidor, Radosław Semczuk, Kewin Pyza, Jakub Hebda, Michał Woźniak, Jakub Łata oraz Paweł Strojewski.
Zdjącie z turnieju dostępne w Galerii.

2015-05-26

Aktualizacje

W dziale Twoje Wyniki oraz Top 10 pojawiły się aktualizacje wyników po ostatnich próbach sprawonościowych. W przypadku znalezienia błędów proszę o kontakt w celu weryfikacji.

2015-04-28

Nowy Rekord Szkoły

W dniu dzisiejszym padł nowy fantastyczny rekord szkoły w Gostom Teście tym razem w kategorii Brzuszki. Ustanowił go po wielomiesięcznych przygotowaniach i kilku nieudanych próbach uczeń klasy III A - Karol Pyśniak. Rekord padł w ostatnim możliwym terminie na jego ustanowienie ponieważ od jutra Karol będzie już absolwentem naszej szkoły. W ciągu 60 s wykonał poprawnie 84 powtórzenia i taki to wynik jest naszym nowym rekordem i będzie czakał na kolejnego śmiałka, który spróbuje go poprawić.

2015-04-23

Sekcja Koszykówki

Jakby ktoś z panów jeszcze nie wiedział, a miał ochotę porządnie pograć w kosza to nasza grupa zaprasza serdecznie w każdy piątek do sali gimnastycznej o godz. 16-tej. Zdjęcia naszej drużyny w galerii.

2015-03-23

Sandomierz Biega

W dniu dzisiejszym kilkunastu reprezentantów naszej szkoły wzięło udział w akcji promującej zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek Polska Biega - Sandomierz Biega. W ten atrakcyjny sposób powitaliśmy wiosnę. Dodatową atrakcją naszego biegu było to, że odbywał się on dokładnie w czasie tak rzadko obserwowanego zaćmienia słońca. Zdjęcia z imprezy w zakładce Galeria.

2015-03-20

Tercet Siatka

W najbliższy piątek rozpoczynamy rozgrywki w siatkówce drużyn trzyosobowych. Z uwagi na małe zainteresowanie rozegramy je systemem każdy z każdym. O zwycięstwie w turnieju zdecyduje największa ilość punktów zdobytych przez którąś z drużyn w 5 kolejnych meczach. Szczegółowy terminarz w zakładce.

2015-01-25