II B górą ! ! !

W rozegranyn dzisiaj meczu finałowym rozgrywek Gostom Parkiet Noga bezapelacyjnie lepsi okazali się zawodnicy z klasy II B, którzy pokonali osłabiony brakiem swojego podstawowego zawodnika skład z I B. Wynik meczu finałowego 15 : 3. Gratulacje dla zwycięzców oraz pokonanych za dojście do finału już w pierwszej klasie. Teraz czas na siatkówkę w trójkach. Szykujcie składy. Ruszamy po Nowym Roku.

2014-12-19

Znamy najlepszą czwórkę turnieju.

Do ostatniej kolejki w grupie finałowej ważyły się losy kto dostanie się do najlepszej czwórki turnieju i zagra w rundzie półfinałowej. I tak już w przyszły piątek 12 grudnia w pierwszym półfinale o godz. 14.40 zagrają drużyny z II i III miejsca czyli I B - III B, a o godz. 15.20 w drugim meczu o finał zagrają II B - I G. Mecze te trwać będą 2 x 12 min.

2014-12-05

Koniec rundy eliminacyjnej.

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy rozgrywki w rundzie eliminacyjnej turnieju w halowej piłce nożnej chłopców. Do dalszej fazy awansowały po 4 najlepsze zespoły z każdej grupy: II B, I A, I B, III A, III B, I G, II A, II G. W kolejne 2 piątki rozgrywamy grupę finałową decydująca o tym kto spotka się w półfinałach. Szczegółowy terminarz dostępny jest w zakładce Rozgrywki oraz na tablicy ogłoszeń w szkole.

2014-11-21

Gostom Parkiet Noga

Witamy w nowym sezonie naszych rozgrywek. Startujemy już na początku października. System i terminarz będzie zależał od ilości zgłoszonych drużyn. Mecze odbywać się będą w każdy piątek w godzinach 14.30 - 16.00.
Zapisy poprzez stronę do 29 września 2014. Zapraszamy.

2014-09-23

II Memoriał Lekkoatletyczny

W dniu 6 czerwca na stadionie MOSiR odbył się II Memoriał Lekkoatletyczny im. Piotra Nurowskiego. Znakomicie zaprezentowali się w nim nasi uczniowie, którzy zwyciężyli we wszystkich kategoriach drużynowych dziewcząt i chłopców. Łącznie zdobyliśmy 15 medali w 7 konkurencjach: 7 złotych, 3 srebrne oraz 5 brązowych. Zdjęcia z zawodów dostępne w Galerii.

2014-06-09

Tercet Siatka - Finał.

Zakończyły się rozgrywki w siatkówce trzyosobowej. Obrońcy tytułu II A kolejny raz okazali sie lepsi i zwyciężyli po 3 setowej walce z reprezentantami klasy I A (25:17 - 25:27 - 15:7).
Skład mistrzowskiego teamu: Witold Gąsowski, Michał Przyłucki, Jakub Przywara. Gratulujemy obrony tytułu!

2014-04-03

Zwycięzki turniej.

W dniu dzisiejszym na hali MOSiR odbył się turniej piłki nożnej chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu sandomierskiego. Nasi reprezentanci po zeszłorocznej minimalnej porażce w finale w tym roku odnieśli bezapelacyjne zwycięstwo. A oto ich wyniki:
13 : 0 z ZSGiH, 5 : 0 z ZSTiO, 2 : 1 z ZSE oraz w finale turnieju 4 : 1 z II LO.
Drużyna nasza występowała w składzie: Michał Lubański, Cezary Zioło, Kamil Kurzępa, Artur Wyrazik (III A), Jakub Stawiarz (III F), Patryk Marzec, Jakub Bryła (IIB), Michał Jarosz, Jakub Kwiecień (IB).

2014-02-27