Halloween 2005

Halloween 2005

W ramach poznawania kultury krajów anglojęzycznych w dniu 28 października 2005 r. w naszej szkole odbyło się Halloween czyli tak zwany Dzień Duchów. Uczniowie przebrali się za postacie związane ze światem horroru strasząc nieprzebranych. Jedynym uwolnieniem od psikusów były łakocie (trick or treat). Największym zainteresowaniem cieszyły się sprzedawane na kiermaszu ciasta upieczone przez uczennice klasy 1B.

Halloween 2005_1W piwnicach szkoły zorganizowany został tunel strachów. Każdemu śmiałkowi, który zdołał pokonać tunel, w nagrodę stara cyganka przepowiadała przyszłość. Wszystkie łakocie zebrane w klasach oraz cały zysk w wysokości 350 zł otrzymany ze sprzedaży ciast oraz biletów wstępu do tunelu strachów przeznaczony został na prezenty dla wychowanków Domu Dziecka w Łoniowie.

Halloween 2005_2Trudu organizacji tej imprezy podjęli się uczennice i uczniowie z klasy 1B w składzie:
M. Bona, K. Cieciura, P. Czerwińska, J. Górecka, A. Grądziel, Ł. Kapica, P. Kryszczyńska, J. Libicka, A. Mazur, A. Moskal, A. Ossowska, A. Pałkus, A. Pfeiffer, K. Prażmowska, S. Reguła, A. Rybus, K. Sado, K. Sochacka, K. Świerkula, A. Wasińska, A. Zaborska, Ł. Zieliński z wychowawczynią Panią profesor Agnieszką Białousz.

Łukasz Kapica