Halloween 2010

Halloween 2010

W piątek 29 października 2010 roku odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna związana z obchodami święta Halloween zorganizowana przez nauczycielki języka angielskiego Agnieszkę Białousz i Agnieszkę Jarosz.
Podczas przerw uczniowie mogli poczuć dreszczyk emocji w tunelu strachu zorganizowanym przez klasę ID pod opieką wychowawczyni Joanny Mróz. Jak co roku w szkole odbył się kiermasz ciast wykonanych przez: Milenę Sygnet (IC), Maję Chłodnicką (IE), Angelikę Ciżyńską (IE), Katarzynę Grądziel (ID), Justynę Marszałek (IIC), Monikę Kurzępę (IIC), Karolinę Zasuwę (IIC), Dominikę Drobiazg (IID), Monikę Judę (IID), Kingę Kędziorę (IIIE), Dominikę Kostrzewę (IIIG), Michała Semczuka (IIIG) i Pawła Barana (IIIG) a sprzedawanych przez Joannę Wróbel (IE) i Sarę Wawrzyńczak (IE).
Akcję informacyjną przeprowadziły Angelika Ciżyńska i Joanna Łukaszek z klasy IE. Na zakończenie zorganizowany został konkurs na najciekawsze halloweenowe przebranie.

Oto wyniki:

• I miejsce - Katarzyna Wołoszyn (ID)
  • II miejsce - Maja Chłodnicka (IE)
  • III miejsce - Paulina Ramus (IIE)

Laureaci i pozostali uczestnicy - Joanna Wróbel (IE), Marta Ramus (IF) i Marcin Paszkiewicz (IA) - otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Pearson Longman. Pieniądze zebrane w tym roku zostaną przeznaczone na akcję "SZLACHETNA PACZKA" koordynowaną przez pedagoga szkolnego Anettę Duszyńską-Baskę.