Halloween 2011

Halloween 2011

W piątek 28 października 2011 roku odbyła się akcja charytatywna związana z obchodami święta Halloween zorganizowana przez Panią Agnieszkę Białousz.
Podczas przerw uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją odwagę w tunelu strachu zorganizowanym przez klasę IIE pod opieką Pani Agnieszki Jarosz.
Zgodnie z tradycją, w szkole odbył się również kiermasz ciast wykonanych przez uczniów klas: IC, ID, IE, IF,IIC, IIE, IIF, IIG, IIH i IIIF, koordynowany przez Joannę Wróbel (IIE) i uczniów klasy IE.
Samorząd szkolny przeprowadził zbiórkę pieniędzy w klasach (trick or treat). Jak co roku zorganizowany został konkurs na najciekawsze halloweenowe przebranie. Oto wyniki:

• I miejsce - Maja Chłodnicka (IIE)
  • II miejsce - Marcin Kiliański (IIE)
  • III miejsce - Sandra Socha (IIIE)
  • Wyróżnienie - Renata Zelik (IIE)

Laureaci otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Pearson Longman. Akcję informacyjną i oprawę plastyczną zapewnili: Zuzanna Chmielewska (IE), Mikołaj Pabjan (IE), Magdalena Żyła (IIA), Katarzyna Chmielewska (IC) i Anna Żuber (IE).
Zebrane w tym roku pieniądze, w rekordowej sumie 989 zł 80 gr zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym rodzinom w ramach akcji "SZLACHETNA PACZKA".

fot: Paweł Kołodziej kl. 3C