Halloween 2012

Halloween 2012

31 października 2012 r., jak co roku, odbyły się w naszej szkole obchody święta Halloween, którym towarzyszyła zbiórka pieniędzy na zakup pralki do Sandomierskiego Mieszkania Treningowego prowadzonego przez Stowarzyszenie „Dobrze, że jesteś”. Uzyskana kwota to 686 złotych.

Imprezy towarzyszące:

• Kiermasz ciast

Arkadiusz Bociek, Aleksandra Siudak, Kinga Krasoń 1C, Aleksandra Skrok, Beata Paduchowska, Elżbieta Stania, Tomasz Krawczyk 1D, Krzysztof Chałupczak, Katarzyna Chmielewska 2C, Agnieszka Mizera, Katarzyna Miśkiewicz, Katarzyna Drobiazg, Katarzyna Tenderenda, Przemysław Ozdoba, Edyta Teter, Paulina Mroczek, Małgorzata Pieniążek, Michał Wasilewski 2E, Angelika Stępień 3B, Dominika Żwirek 3C, Angelika Ciżyńska 3E.

•  Konkurs na najstraszniejsze przebranie
  1. I miejsce - Maja Chłodnicka 3E
  2. II miejsce - Monika Hajdo 2D
  3. III miejsce - Kinga Kitlińska i Krzysztof Pacholczak 2C
  • Konkurs na najstraszniejsze opowiadanie
  1. I miejsce - Karolina Sieradzka 2C
  2. II miejsce - Tomasz Teter 2F
  3. III miejsce - Mateusz Zięba 1D
  • Konkurs na Jack O’Lantern
  1. I miejsce - Jolanta Stania 2D
  2. II miejsce - Elżbieta Stania 1D
  3. III miejsce - Aleksandra Kałdon 1C
  • Tunel strachu zorganizowany przez uczennice z klasy 3E:

Annę Biernat, Maję Chłodnicką Angelikę Ciżyńską, Joannę Łukaszek, Agatę Obrębską, Aleksandrę Piórkowską, Monikę Siudak, Joannę Wróbel i Renatę Zelik

Laureaci konkursów otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Oxford University Press.

Zdjęcia: Angelika Ciżyńska 3E

Za pomoc i zaangażowanie dziękują organizatorki: Agnieszka Białousz i Agnieszka Jarosz