II miejsce piłkarzy nożnych! (02.2013)

II miejsce piłkarzy nożnych! (02.2013)

15 lutego 2013 r. w hali MOSiR-u odbył się międzyszkolny turniej w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Udział w nim wzięło 7 zespołów podzielonych na 2 grupy eliminacyjne. W meczach grupowych nasza drużyna wygrała 3:0 z Zespołem Szkół z Mokoszyna, 6:0 z Liceum Katolickim oraz zremisowała 1:1 z Zespołem Szkół Ekonomicznych. W grupie eliminacyjnej zajęliśmy pierwsze miejsce i w meczu półfinałowym trafiliśmy na reprezentację II LO, którą pokonaliśmy w końcówce spotkania 1:0. W finale turnieju musieliśmy niestety uznać wyższość gospodarzy - "Ekonomika". W bardzo wyrównanym meczu przegraliśmy 1:2 i zajęliśmy zaszczytne II miejsce.
W skład naszej drużyny wchodzili: Mateusz Dybis, Hubert Kowalski (3A), Rafał Pławiak (3G), Kamil Kurzępa, Michał Lubański, Cezary Zioło (2A), Jakub Stawiarz (2F), Patryk Marzec (1B), Jakub Kiliański (1A).

Maciej Borowski

Drużyna piłki nożnej CG