Spotkanie autorskie z Panem Janem Tulikiem (2013)

Spotkanie autorskie z Panem Janem Tulikiem (2013)

14 czerwca 2013 r. w pracowni polonistycznej I LO odbyło się spotkanie autorskie z Panem Janem Tulikiem - poetą, prozaikiem, dramatopisarzem, eseistą, publicystą, zdobywcą wielu prestiżowych nagród literackich, m.in.: Nagrody  im. Stanisława Piętaka, Nagrody im. Ryszarda Milczewskiego-Bruna, Nagrody Fundacji Kultury. Spotkanie prowadził Pan Jan Adam Borzęcki, poeta, prozaik, krytyk literacki, dziennikarz „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

Uczestnikami byli: Dyrekcja Szkoły, Pani Barbara Rożek - Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Długosza w Sandomierzu, Pani Marta Chorab - Kierownik Czytelni, Pani Małgorzata Rzeszowiak - pracownik Działu Zbiorów Specjalnych Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz  nauczyciele i uczniowie Collegium Gostomianum.

Organizatorem spotkania była  Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Długosza w Sandomierzu oraz I LO Collegium Gostomianum.

Marta Korzynek, Bożena Myl-Ciszkiewicz, Agnieszka Kunys-Łukawska