Jeden z dziesięciu (10.2013)

Jeden z dziesięciu (10.2013)

18 października 2013 roku w lubelskim oddziale Telewizji Polskiej odbyło się nagranie do odcinka specjalnego programu TVP2 „Jeden z dziesięciu” dla finalistów olimpiad przedmiotowych. Gospodarzem program, w którym wzięła udział uczennica naszej szkoły, Edyta Gawlak (3E), finalistka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, był Tadeusz Sznuk. W teleturnieju uczestniczyło dziesięciu finalistów olimpiad z całej Polski, wybranych na postawie zgłoszeń. Po zakończeniu nagrania wszyscy otrzymali cenne upominki ufundowane przez producenta oraz pamiątkowe zdjęcia. Nagroda główna 10 000 zł została przekazana na cel charytatywny – konto Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającej młode talenty.

DP

Jeden z dziesięciu (1) Jeden z dziesięciu (2)