Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów (11.2013)

Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów (11.2013)

12 listopada 2013 r. w murach Collegium Gostomianum odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom powiatów: opatowskiego, staszowskiego i sandomierskiego. Na uroczystość przybyli: Poseł na Sejm RP Pan Lucjan Pietrzczyk, Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Pan Kazimierz Kotowski, Wicewojewoda Świętokrzyski Pan Grzegorz Dziubek, Świętokrzyski Kurator Oświaty Pani Małgorzata Muzoł, przedstawiciele poszczególnych starostw, dyrektorzy szkół, nauczyciele i rodzice.

Wśród 29 wyróżnionych uczniów znalazła się Edyta Gawlak, uczennica klasy 3E, finalistka eliminacji centralnych XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, która w imieniu nagrodzonych złożyła podziękowania oraz zapewniła o gotowości do dalszej pracy.

Uroczystość poprowadził dyrektor I LO, Pan Krzysztof Zieliński. Częścią organizacyjną kierowała Pani Barbara Tęgiewicz, wicedyrektor szkoły. Oprawę artystyczną przygotowali: Danuta Paszkowska, Agnieszka Kunys-Łukawska, Wojciech Kawa.

Wystąpili: zespół wokalny oraz Aleksandra Michałowska, Aleksandra Polek, Martyna Jakubiak, Michał Białkowski, Dominik Wołczyński, Wiktor Stypa, Klaudia Smardz.

Zobacz zdjęcia »»»