Halloween (10-11.2013)

Halloween (10-11.2013)

31 października 2013 r. odbyła się w Collegium Gostomianum coroczna akcja charytatywna związana z obchodami HALLOWEEN. Uczniowie Collegium wraz z organizatorkami – Agnieszką Białousz i Agnieszką Jarosz przygotowali atrakcje: tunel strachu – KLASA 1F, wróżby – Kasandra Kawa i Dominika Lipiec 1D, malowanie twarzy – Joanna Pęgielska i Klaudia Żelazowska 1D, trick o treat – Katarzyna Góras i Karolina Rewera 1D oraz kiermasz ciast upieczonych przez: Dagmarę Chorab, Karolinę Rewerę 1D, Dianę Ufniarz 3A, Krzysztofa Chałupczaka 3C, Karolinę Knap 3E. Uczniowie klasy 1B Danuta Swatek, Magdalena Zielińska, Przemysław Zając, Jakub Kwiecień, Bartłomiej Bugaj przygotowali plakaty a uczennica klasy 1D Michalina Wyrazik przygotowała dyplomy dla laureatów konkursów. W tym dniu ogłoszono również wyniki konkursów:

• na najstraszniejsze opowiadanie:
    • I miejsce Joanna Kiljańska
    • II miejsce Mateusz Zięba
  • najlepszą dynię Jack-O-Lantern:
    • I miejsce Elżbieta Stania
    • II miejsce Jolanta Stania
  • najciekawsze halloweenowe przebranie:
    • I miejsce Anna Wiązowska, Agnieszka Niedbała, Beata Janowska
    • II miejsce Katarzyna Obarska, Krzysztof Chałupczak
    • III miejsce Kinga Kitlińska

Laureaci otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Oxford University Press.

Dzięki akcji charytatywnej Halloween zebraliśmy 470 złotych. Za zebrane pieniądze zakupiono sprzęt AGD do Sandomierskiego Mieszkania Treningowego.

Dziękujemy i gratulujemy.

Organizatorki.

Zdjęcia: Martyna Sojda.

Zakupy

21 listopada 2013 r. uczennice klasy 1D Aneta Giza i Magdalena Kędzierska z wychowawczynią Agnieszką Białousz oraz paniami Agnieszką Jazgier i Dorotą Glicą – asystentkami osób niepełnosprawnych w Sandomierskim Mieszkaniu Treningowym towarzyszyły podopiecznym ośrodka Radość Życia podczas zakupów.  Za pieniądze uzbierane podczas akcji Halloween udało się zakupić sprzęt do mieszkania treningowego: odkurzacz, wagę łazienkową i nóż szefa kuchni.