Konkurs Wiedzy o Państwie i Prawie (03.2014)

Konkurs Wiedzy o Państwie i Prawie (03.2014)

27 marca 2014 roku w filii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Stalowej Woli odbyła się kolejna edycja Konkursu. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych ze Stalowej Woli i Sandomierza (I LO Collegium Gostomianum). Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2E: Karolina Strzelecka, Martyna Jakubiak, Aleksandra Polek, Hubert Dębniak, Tomasz Krawczyk, Wojciech Kalczewski, Wojciech Stawnicki, Kamil Kiliański i Mikołaj Klubiński z 3E.

Konkurs ma formułę programu telewizyjnego "1 z 10". Zakres tematyczny konkursu obejmuje wiedzę z zakresu historii prawa i państwa (Polska i dzieje powszechne).

Najlepsze rezultaty osiągnęli Martyna Jakubiak (2E) – III miejsce i Kamil Kiliański (3E) – II miejsce.

Opiekun: Waldemar Białousz

Zobacz zdjęcia »»»