"W Zamkowym Labiryncie" – warsztaty plastyczne (06-07.2014)

"W Zamkowym Labiryncie" – warsztaty plastyczne (06-07.2014)

W dniach 24  czerwca – 17  lipca 2014 r. odbyły się wakacyjne warsztaty plastyczne pt. "W Zamkowym Labiryncie", zorganizowane przez Muzeum Okręgowe w Sandomierzu i I LO Collegium Gostomianum. Uczestniczyło  w nich ponad sto osób z Warsztatów Terapii Zajęciowej, Świetlic Socjoterapeutycznych, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz nauczyciele i uczniowie naszej szkoły: Bożena Myl-Ciszkiewicz, Agnieszka Kunys-Łukawska, Marta Korzynek, Daria Mazur, Aleksandra Kogut, Karolina Mazur. Odbyło się osiem spotkań, w ramach których uczestnicy zwiedzali Zamek Kazimierzowski, słuchali legend sandomierskich i brali udział w warsztatach plastycznych.

Podsumowaniem spotkań był wernisaż prac wykonanych przez uczestników oraz loteria przedmiotów rękodzieła artystycznego, którą poprowadziła uczennica klasy 2F, Wiktoria Niedziółka.

M.K.

Zobacz zdjęcia »»»