Halloween (10.2014)

Halloween (10.2014)

30 października 2014 r. Odbyły się w naszej szkole obchody święta Halloween, którym towarzyszyła zbiórka pieniędzy na rzecz Sandomierskiego Mieszkania Treningowego prowadzonego przez Stowarzyszenie "Dobrze, że jesteś". Udało nam się zebrać 573 zł.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z historią święta Halloween dzięki gazetce przygotowanej przez: Paulinę Sowińską, Gabrielę Lachowską i Karolinę Domagałę z klasy 1E. Plakaty informacyjne przygotowały: Patrycja Skrok, Dominika Adamczyk i Agnieszka Sosnówka, a dyplomy Katarzyna Hornowska z klasy 1F.

Jak co roku delektowaliśmy się słodkościami przygotowanymi przez naszych uczniów. Ciasta na kiermasz upiekli: Dagmara Chorab, Dominika Starzomska, Laura Łępa, Natalia Ziarko, Karolina Rewera z klasy 2D, Gabriela Lachowska, Paulina Sowińska, Karolina Domagała, Patrycja Lachowicz, Patrycja Król, Sylwia Rogozińska, Agata Kamińska, Weronika Bociek, Emilia Paciura z klasy 1E, Dominika Stolarska, Natalia Trościńska, Anna Garnuszek, Natalia Sobczyk, Natalia Grzesiak, Karol świątański z klasy 1F, Paulina Strojewska, Rafał Brzeziński z klasy 1G, Joanna Lipczyńska z klasy 3B i Dominika Jóźwik z klasy 3D.

Zgodnie z tradycją odbył się konkurs na najstraszniejsze przebranie. Oto wyniki:

• I miejsce: Kinga Wróblewska 2F i Oskar Mazur 3E
  • II miejsce: Katarzyna Pierzchała 2D
  • III miejsce: Kasandra Kawa 2D

Wyróżnienia: Dominika Lipiec, Dominika Starzomska, Magdalena Kozioł, Aleksandra Libor z klasy 2D.

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez wydawnictwo Oxford University Press.

Bardzo dziękuję za pomoc i gratuluję laureatom,

Agnieszka Białousz