Andrzejki w Collegium Gostomianum (11.2015)

Andrzejki w Collegium Gostomianum (11.2015)

30 listopada 2015 r. w podziemiach Collegium Gostomianum odbyły się  wróżby andrzejkowe, którym towarzyszył kiermasz ciast oraz zbiórka pieniędzy na pomoc dla ciężko chorego Emanuela. Zebraliśmy ponad 440 zł. Andrzejki przygotowali: Dominika Kowalska, Alicja Śmielak, Aleksandra Krysa, Natalia Łącka, Agata Wojnarowska, Klaudia Sierant, Karolina Wróbel, Dominika Murzyn, Paulina Węgiel, Natalia Rewera, Kacper Burek, Bartłomiej Kielasiński, Marcin Krakowiak, Oskar Iwaszko, Kacper Ciba, Ewa Gawlak, Joanna Grębowiec, Joanna Janowska, Kamila Papka, Emilia Lichocka. Organizatorom i uczestnikom serdecznie dziękujemy.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały: Bożena Myl-Ciszkiewicz, Marta Korzynek, Agnieszka Kunys-Łukawska.