Dziewczyny grają i wygrywają (02.2017)

Dziewczyny grają i wygrywają (02.2017)

Dawno dawno temu bo jeszcze w grudniu roku poprzedniego (2016) odbył się – jak co roku – mikołajkowy turniej piłki nożnej dziewcząt szkół średnich (takie nieoficjalne mistrzostwa powiatu sandomierskiego halowej piłki nożnej dziewcząt). I jak co roku drużyna naszej szkoły załapała się na "pudło". Tym razem drużyna pod nadzorem prof. MP Kukiełki i opieką prof. Z.Wójcika (zainteresowani znają różnicę między nadzorem i opieką) wywalczyła II miejsce.

Drużynę tworzyły/tworzą (od lewej): Ola Kędziora(1B), Eliza Sękul(2F), Marta Łukasiewicz(2E), Weronika Iwan(1D), Agnieszka Forc(2B), Natalia Łącka(2C), Iza Iwan(1D), Monika Zimoląg(2B), Ola Salwa(1E), Wiktoria Mazur (1E), Marysia Sobolewska (3C) i w pozycji nieokreślonej Julia Łącka (2B). Należy jeszcze wspomnieć o nieocenionej pomocy chłopców z klasy 2A, którzy cierpliwie służyli dziewczętom jako sparrrrrrrrringpartnerzy.

(zw)

Drużyna piłki nożnej dziewcząt - 1 Drużyna piłki nożnej dziewcząt - 2