Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora I LO CG (03.2017)

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora I LO CG (03.2017)

Dnia 29.03.2017 r. w hali sportowej naszej szkoły odbyła się czwarta edycja Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora I LO Collegium Gostomianum, Krzysztofa Zielińskiego. Poziom zawodów był w tym roku bardzo wysoki. Do turnieju przystąpiły najlepsze drużyny z powiatu sandomierskiego, tarnobrzeskiego i opatowskiego:

• Uczniowski Klub Sportowy w Chobrzanach
  • Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Opatowie
  • Uczniowski Klub Sportowy w Zaleszanach
  • I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu

Po raz czwarty z rzędu zwyciężyła drużyna naszej szkoły w składzie: Katarzyna Głowacka (3B), Joanna Osowska (1E), Gabriela Przypkowska (1E), Aleksandra Ciszkiewicz (1D), Aleksandra Sulik (2B), Lucyna Stąpór (2B), Paula Pietruszka (3B), Natalia Sakławska (1E).

Wyniki meczów:

• I LO Collegium Gostomianum : Uczniowski Klub Sportowy w Chobrzanach 2 : 1
  • I LO Collegium Gostomianum : Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Opatowie 2 : 1
  • I LO Collegium Gostomianum : Uczniowski Klub Sportowy w Chobrzanach 1 : 1

Gratulujemy dziewczynom i opiekunowi oraz życzymy powodzenia w półfinałach wojewódzkich, które odbędą się już 4.04.2017 w Kielcach i prosimy o trzymanie kciuków!

Opiekun: Mirosław Paweł Kukiełka