Sukces na Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK (12.2018)

Sukces na Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK (12.2018)

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy i wiedzy o PCK.

30.11.2018 r. odbył się w naszej szkole etap szkolny tej Olimpiady. Sara Orłowska (1D) zajęła I miejsce, Michał Darowski (1E) zajął II miejsce, Karolina Grzyb (2E) zajęła III miejsce.

13 grudnia 2018 r. w Oddziale Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Sandomierzu odbyła się XXVII Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia – etap rejonowy. Z ogromną satysfakcją informuję, że Sara Orłowska, uczennica klasy 1D zajęła I miejsce na tej olimpiadzie i 15 marca 2019 r. jako zwyciężczyni tego etapu będzie reprezentowała nasz rejon na eliminacjach okręgowych w Kielcach.

Młodzieży serdecznie dziękujemy za chęć poszerzania wiedzy i umiejętności, tak bardzo ważnych i cennych w życiu każdego człowieka. Życzymy również dalszych sukcesów w nauce i kolejnych konkursach!

Krystyna Chmielowiec