Konkurs piosenki obcojęzycznej (06.2019)

Konkurs piosenki obcojęzycznej (06.2019)

Dyplom dla Mai MazgajDnia 3 czerwca 2019 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim odbył się XIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej zorganizowany przez p. Łukasza Jugo i p. Anetę Wilk, nauczycieli z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślęzakach. Było to możliwe dzięki współpracy ze Szkołą Języków Obcych "Talk Easy" z Tarnobrzega i Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury z Baranowa Sandomierskiego.

Jury w składzie: Ian Boon, Agata Ñinõ-Chwałek, Adrian Gwoździowski miało trudny wybór, aby wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Ostatecznie, po burzliwej naradzie Grand Prix wywalczyła Maja Mazgaj wykonując utwór "Fly Me to the moon" (Frank Sinatra) reprezentująca I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu. III miejsce otrzymała również uczennica I LO Collegium Gostomianum Julia Maszczak, która zaśpiewała piosenkę "Who Wants To Live Forever" z repertuaru zespołu Queen. W konkursie wystąpiła również uczennica naszej szkoły Magdalena Mazur wykonując piosenkę z repertuaru Stinga "Englishman in New York.

Opiekę artystyczną nad uczennicami sprawował P. Wojciech Kawa.