List od Dietera von Gostomskiego (12.2020)

List od Dietera von Gostomskiego (12.2020)

List od Dietera von GostomskiegoOtrzymaliśmy list od Ditera von Gostomskiego, którego tłumaczenie zamieszczamy poniżej:

"Szanowna Pani Dyrektor Joanna Pieronkiewicz-Szpernal, szanowna Pani Anetta Duszyńska-Baska,

jak dowiedzieliśmy się, przejęłyście Panie kierowanie Collegium Gostomianum z dniem 1 września 2020 roku. Serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że będą mogły Panie prowadzić szkołę w sprawdzony sposób i rozwijać ją odnosząc dalsze sukcesy.

Z naszej strony chcielibyśmy kontynuować tradycję nagradzania uczniów pucharami i nagrodami w konkursach językowych.

W tym roku pandemia niestety nie pozwoliła nam na przyjazd. Mamy jednakże nadzieję, że w przyszłym roku znajdziemy wspólnie termin spotkania i nadrobimy uroczystość wręczenia nagród. Już dzisiaj cieszymy się na myśl o przyjeździe.

Na nadchodzące dni życzymy Paniom, Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim uczennicom i uczniom błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i jak najlepszego roku 2021, szczególnie zdrowia. Niech Państwo dobrze przetrwają kryzys.

Z serdecznymi życzeniami świątecznymi

Dieter von Gostomski"