Stypendia im. Leonarda i Zofii Świrkulów (05.2021)

Stypendia im. Leonarda i Zofii Świrkulów (05.2021)

Jak co rok Stowarzyszenie "My i Wy" przyznało Stypendia im. Leonarda i Zofii Świrkulów absolwentom Collegium Gostomianum, którzy odznaczyli się szczególnymi osiągnięciami na polu naukowym oraz w działalności społecznej.

Założycielem Stowarzyszenia był nasz absolwent Pan Leonard Świrkula, który zawsze ciepło wspominał lata spędzone w Collegium. W uznaniu zasług dla szkoły w 2018 roku Państwo Zofia i Leonard Świrkulowie otrzymali Honorowy Tytuł Przyjaciela Collegium Gostomianum. Obecnie funkcję prezesa Stowarzyszenia pełni Pani Zofia Świrkula.

Stypendia w wysokości 2 tysięcy złotych oraz nagrody książkowe otrzymały:

• Wiktoria Styczeń,
  • Sara Orłowska,
  • Kinga Gajek.

Gratulujemy!

Pani Zofia przyznała również prywatne stypendium dla absolwentki borykającej się problemami zdrowotnymi.

Serdecznie dziękujemy Pani Zofii Świrkuli i wszystkim Członkom Stowarzyszeniu "My i Wy" za wieloletnią współpracę i wspieranie naszych uczniów.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu