LIV edycja "Parnasu Szkolnego" – podsumowanie (06.2022)

LIV edycja "Parnasu Szkolnego" – podsumowanie (06.2022)

22 czerwca 2022 r. sympatycy, uczniowie i nauczyciele CG, już w wakacyjnych nastrojach, spotkali się na kolejnej, LIV edycji "Parnasu Szkolnego".

Marta Kołacz z klasy 3C rozpoczęła piękną piosenką "Kolorowy wiatr" z filmu "Pocahontas", a Giulia Kpogomu z klasy 1D wykonała piosenkę "As it Was" Harrego Styles’a. Patryk Strojewski z klasy 1A wykonał klasyczne utwory muzyczne na pianinie, Adam Nowosielski z klasy 1B zaprezentował nowoczesną aranżację muzyki elektronicznej. Mogliśmy obejrzeć także prace plastyczne naszych uczennic: Ludmiły Matsyk z Ukrainy (klasa 3D), Natalii Snopek (klasa 3D) i Magdaleny Miłek (klasa 2B).

Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom administracji szkoły wakacji pełnych słońca, przygód, spotkań ze sztuką i interesującymi ludźmi.

Zapraszamy na jesienne spotkanie w gronie miłośników muz.

Zdjęcia (M. Korzynek) »»»