XXIX Sesja Ekologiczna – przedłużenie terminu oddawania prac (05.2026)
W związku z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów oraz licznymi prośbami nauczycieli informujemy, że termin nadsyłania prac konkursowych XXIX Sesji Ekologicznej "ZERO WASTE – MNIEJ ODPADÓW, WIĘCEJ PRZYSZŁOŚCI" zostaje przedłużony do poniedziałku, 1 czerwca.
Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie, oraz przesyłania prac na adres naszej szkoły.
Liczymy na Państwa zaangażowanie i kreatywność uczestników.
Organizatorzy XXIX Sesji Ekologicznej

























