XXIX Sesja Ekologiczna – przedłużenie terminu oddawania prac (05.2026)

Wszystkie informacje o naszej szkole

XXIX Sesja Ekologiczna – przedłużenie terminu oddawania prac (05.2026)

W związku z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów oraz licznymi prośbami nauczycieli informujemy, że termin nadsyłania prac konkursowych XXIX Sesji Ekologicznej "ZERO WASTE – MNIEJ ODPADÓW, WIĘCEJ PRZYSZŁOŚCI" zostaje przedłużony do poniedziałku, 1 czerwca.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie, oraz przesyłania prac na adres naszej szkoły.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i kreatywność uczestników.

Organizatorzy XXIX Sesji Ekologicznej