Sukces w finale V Konkursu Matematycznego (05.2026)
21 maja na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach odbył się finał V Konkursu Matematycznego dla uczniów klas 1 i 2 szkół średnich woj. świętokrzyskiego. Uczniowie naszej szkoły odnieśli w tym konkursie ogromny sukces. Adam Rąb z kl. 2AB zajął 1 miejsce, zdobywając, jako JEDYNY z uczestników, maksymalną liczbę punktów i otrzymując tytuł laureata 1-go stopnia. Natalia Adamska z kl. 1C oraz Wiktor Loryś z kl. 2AB zdobyli tytuły laureatów 3-go stopnia, a Zofia Rogusz z kl. 1D jest finalistką konkursu. Serdecznie gratulujemy uczniom i ich nauczycielom – p. Renacie Andrzejewskiej i p. Katarzynie Błąd-Warych.

























