Jan Adam Borzęcki

20 listopada 2014 r. w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się kolejne „Spotkanie z Poezją”, na którym zapoznaliśmy się z twórczością Jana Adama Borzęckiego. Uczestnikami spotkania byli:

• Iga Delegiewicz, Wiktoria Żak, Paweł Lubański, Jakub Andura, Bartosz Snopek, Agnieszka Kunys-Łukawska, Marta Korzynek, Bożena Myl-Ciszkiewicz – uczniowie i nauczyciele I LO Collegium Gostomianum;
  • Pani Marta Chorab, Barbara Chmielewska, Małgorzata Rzeszowiak – pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej;
  • Pani Zofia Stąpór, Pani Halina Kuśmierz, Pan Kazimierz Polit, Pan  Mirosław Domański - podopieczni Domu Pomocy Społecznej,  pod opieką Pani Agnieszki Łukasiewicz;
  • Pani Bożena Relikowska, Pan Paweł Zimoląg, Pan Krzysztof Słapczyński - podopieczni Świetlicy Socjoterapeutycznej pod opieką Pana Marcina Wąsika.

Z okazji zbliżających się andrzejek, młodzież naszej szkoły przygotowała słodki poczęstunek z dołączoną wróżbą.

Na koniec Pani Zofia Stąpór zaprezentowała swój talent wokalny, wykonując  kilka pieśni o tematyce patriotycznej. Wszyscy chętnie włączyli się do śpiewu.

Kolejne spotkanie odbędzie się już 11 grudnia.
Marta Korzynek