Kolejne Spotkanie z Poezją (5.12.2015 r.)

20 listopada 2015 r. odbyło się kolejne Spotkanie z Poezją. Tym razem miłośników naszych spotkań gościliśmy w Collegium Gostomianum.

W spotkaniu brali udział:

• mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu wraz z opiekunem Panią Agnieszką Łukasiewicz;
  • Pani Marta Chorab i Pani Barbara Chmielewska z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Długosza w Sandomierzu;
  • Pani Ewa Rutkowska, Pani Henryka Kwiatkowska, Klaudia Timochin, Klaudia i Paulina Krzelowskie - nauczyciele i uczniowie sandomierskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych;
  • Bożena Myl-Ciszkiewicz, Marta Korzynek, Agnieszka Kunys-Łukawska, Krystyna Chmielowiec i liczna grupa uczniów z naszej szkoły – Iga Delegiewicz, Kamila Papka, Daria Pinuszewska, Marcin Krakowiak, Kacper Burek, Bartosz Snopek, Bartłomiej Kielasiński, Emilia Lichocka, Katarzyna Śmigielska, Paulina Sowińska, Justyna Liwinska.

Tematem spotkania była poezja patriotyczna, przeplatana wspólnym śpiewem pieśni patriotycznych, przy akompaniamencie Igi Delegiewicz. Swoje  wiersze zaprezentowali też nasi uczniowie: Bartosz Snopek, Paulina Sowińska i Katarzyna Śmigielska.

Z okazji zbliżających się andrzejek, na koniec spotkania wszyscy otrzymali słodki upominek z wróżbą.
Zapraszamy na świąteczne Spotkanie z Poezją 17 grudnia.

Marta Korzynek