Świąteczny Kiermasz Książki (14.12.2015)

Jak co roku, z okazji Mikołajek i Świąt, zorganizowaliśmy w naszej bibliotece Świąteczny Kiermasz Taniej Książki. W przygotowanej ofercie, znalazły się książki dla czytelników różnych grup wiekowych. Począwszy od kolorowanek i książeczek dla najmłodszych, poprzez baśnie, bajki, po książki kucharskie, biografie, pozycje z literatury popularnonaukowej, literatury pięknej.
Prezentowane książki dostarczyła nam Hurtownia i Księgarnia Taniej Książki w Tuliszkowie. Książki w bardzo atrakcyjnych cenach były doskonałym dodatkiem do prezentu. Kiermasz odbywał się od 20 listopada do 14 grudnia.  W tym roku największą popularnością cieszyły się książki dla dzieci Joanny Krzyżanek i Izabeli Sowy oraz seria „Tajemnice słynnych ludzi”  i „Świat Nauki”.
Serdecznie dziękuję dziewczynom z Koła Przyjaciół Biblioteki, a szczególnie Wiktorii Żak, Idze Delegiewicz, Oli Wróbel, Darii Mazur i Wiktorii Niedziółce za pomoc w przygotowaniu
i   przeprowadzeniu kiermaszu.

Marta Korzynek