Książka w Twoim obiektywie - rozstrzygnięcie konkursu (14.12.2015)

Drugim konkursem, zorganizowanym w ramach Miesiąca Bibliotek Szkolnych, który odbył się w naszej szkole, był konkurs fotograficzny pt. „Książka w Twoim obiektywie”.
Ogłoszony on został od 1 do 31 października i adresowany był do uczniów Collegium Gostomianum. W tym celu opracowany został regulamin konkursu i plakaty informacyjne. Informacje o konkursie ogłoszono na stronie Biblioteki Szkolnej.
Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, pokazanie, że czytanie może być świetną zabawą oraz upowszechnianie  fotografii jako dziedziny sztuki, doskonalenie umiejętności patrzenia na świat przez obiektyw aparatu fotograficznego.
Forma konkursu obejmowała zdjęcia wywołane lub zdjęcia w wersji cyfrowej (zapisane w pliku jpg, gif, bmp).
Jury w składzie:
Przewodnicząca – Wicedyrektor Barbara Tęgiewicz
Członkowie – Agnieszka Kunys-Łukawska, Marta Korzynek, Bożena Myl-Ciszkiewicz,
wyłoniło zwycięzców:

• I miejsce - Daria Pinuszewska (1f)
  • II miejsce - Wiktoria Niedziółka (3f)
  • III miejsce - Magda Wyrazik (2a)

wyróżnienia:

• Wiktor Sobol
  • Weronika Rawska
  • Bartłomiej Kielasiński

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbyło się 23 listopada 2015 roku. Zwycięzcy  otrzymali dyplomy,  bony książkowe i książki Księgarni i Hurtowni Taniej Książki w Tuliszkowie.
Wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok.

Marta Korzynek