Świąteczny Kiermasz Książki (16.12.2014)

Jak co roku, z okazji Mikołajek i Świąt, zorganizowaliśmy w naszej bibliotece Świąteczny Kiermasz Taniej Książki.
W przygotowanej ofercie znalazły się książki dla czytelników różnych grup wiekowych. Począwszy od kolorowanek i książeczek dla najmłodszych, poprzez baśnie, bajki, po książki kucharskie, biografie, pozycje z literatury popularnonaukowej, literatury pięknej.
Prezentowane książki dostarczyła nam Hurtownia i Księgarnia Taniej Książki w Tuliszkowie. Książki w bardzo atrakcyjnych cenach były doskonałym dodatkiem do prezentu. Kiermasz odbywał się od 20 listopada do 19 grudnia.  W tym roku największą popularnością cieszyła się seria dla dzieci Joanny Krzyżanek pt. „Franciszka i Ignacy”, kolekcja „Kubuś i Przyjaciele” oraz opowiadania Krystyny Drzewieckiej „Piątka z Zakątka”.
Serdecznie dziękuję dziewczynom z Koła Przyjaciół Biblioteki, a szczególnie Oli Wróbel, Darii Mazur i Wiktorii Niedziółce za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu kiermaszu.

Marta Korzynek