Spotkanie z Poezją (17.12.2015 r.)

17 grudnia 2015 r. w ramach comiesięcznych „Spotkań z Poezją”, spotkaliśmy się w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Długosza w Sandomierzu, aby w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, wysłuchać poezji oraz wspólnie zaśpiewać kolędy i pastorałki.

W spotkaniu wzięli udział:
Pani Barbara Rożek, Pani Marta Chorab, Pani Barbara Chmielewska, Pani Aleksandra Pawłowska – Mazur, Pani Henryka Kwiatkowska, Pani Ewa Rutkowska, Pan Marcin Wąsik wraz z podopiecznymi, Pani Agnieszka Łukasiewicz z mieszkańcami DPS, Pani Krystyna Chmielowiec, Pani Marta Korzynek, Pani Agnieszka Kunys – Łukawska, Pani Bożena Myl – Ciszkiewicz oraz liczna grupa uczniów z naszej szkoły - Aleksandra Witas, Kamila Papka, Kacper Burek, Marcin Krakowiak, Daria Pinuszewska, Sylwia Śledź, Katarzyna Śmigielska.
Serdecznie  zapraszamy na kolejne „Spotkanie z Poezją”, które odbędzie się 14 stycznia w Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu.

Marta Korzynek