VI edycja Konkursu o Nagrodę im. A. Patkowskiego (2006)

PROTOKÓŁ z posiedzenia Komisji Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę im. Al. Patkowskiego - VI edycja szkolna w dniu 23 maja 2006 roku w Sandomierzu

Komisja w składzie:
Krzysztof Zieliński - przewodniczący Komisji - I LO CG w Sandomierzu
Dariusz Szczygielski - sekretarz Komisji - I LO CG w Sandomierzu
Danuta Paszkowska - członek Komisji - I LO CG w Sandomierzu
Małgorzata Proć - członek Komisji - I LO CG w Sandomierzu
Dorota Chyła - członek Komisji - I LO CG w Sandomierzu
Robert Bednarz - członek Komisji - I LO CG w Sandomierzu
Dokonała oceny 46 nadesłanych prac konkursowych. Po wnikliwej analizie prac Komisja zdecydowała:

Nagrodę I stopnia otrzymuje: Zespół uczniowski: Oksana Biszko, Anna Pudlik, Wojtek Kowalewski, Joanna Żołęska, Daria Markowska, Kinga Guzik, Kamila Cylka z II LO w Elblągu za przygotowanie opracowania ikonograficzno-tekstowego oraz filmu na CD "Elbląg oczami babci".
Opiekun Pani Prof.

Nagrodę II stopnia otrzymuje: Aleksandra Panek reprezentująca I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu za przygotowanie opracowania ikonograficzno-tekstowego "Dwór w Ożarowie - jego przeszłość i teraźniejszość".
Opiekunowie Pani Prof. Hanna Olejnik-Mydlarz i Pani Prof. Aneta Smugowska

Nagrodę III stopnia otrzymuje: Joanna Krupa z II LO im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim za przygotowanie opracowania ikonograficzno-tekstowego "Zabytki architektury i przyrody w moim regionie".
Opiekun Pani Prof. Alina Siniarska-Gogól
Cztery równorzędne wyróżnienia otrzymują:

Dawid Samogłoski z Zespołu Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" za multimedialne opracowanie pt. "Zabytki powiatu staszowskiego".
Iwona Pintal, Bartosz Bukowski, Bartłomiej Bryła, Artur Woźniak z I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu za przygotowanie filmu pt "Łążek garncarski".
Agnieszka Adamczak i Anna Szulik z Zespołu Szkół im. Powstańców Śląskich w Rybniku za opracowanie pt. "Tradycja i kuchnia Śląska".
Sylwia Pytka z II LO im. Jana Śniadeckiego w Kielcach za opracowanie prezentacji komputerowej pt "Zabytki przyrody i architektury w regionie - Ziemia Świętokrzyska".
Pozostałym uczestnikom konkursu przyznano pamiątkowe dyplomy za udział w tegorocznej edycji konkursu