Konkurs Wiedzy o CG (2014) – gimnazja

Konkurs Wiedzy o CG (2014) – gimnazja

28.04.2014 r., podczas Dnia Otwartego w Collegium Gostomianum odbyła się kolejna edycja Konkursu Wiedzy o Collegium Gostomianum dla gimnazjalistów. Tegoroczna edycja była rekordowa pod względem ilości uczestników – 65 uczniów! I Gimnazjum z Sandomierza reprezentowało 42 gimnazjalistów (15 pod opieką Pani Henryki Kwiatkowskiej, 27 pod opieką Pani Teresy Samołyk), 7 uczniów przybyło z II Gimnazjum w Sandomierzu (pod opieką Pań Danuty Sowy i Iwony Niżyńskiej), 6 z Gimnazjum w Wilczycach (pod opieką Pani Bożeny Śledź), 7 z Gimnazjum w Klimontowie (pod opieką Pani Barbary Bień) i 3 z Gimnazjum w Dwikozach (pod opieką Pani Edyty Mścichowskiej).

Uczestnicy wykazali się gruntowną wiedzą z zakresu historii Sandomierza, Ziemi Sandomierskiej, kultury regionu i oczywiście z wiedzy na temat naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy a laureaci również nagrody ufundowane przez Burmistrza Sandomierza Jerzego Borowskiego i Starostę Sandomierskiego Stanisława Masternaka.

Laureaci Konkursu Wiedzy o Collegium Gostomianum w roku 2014:

1. miejsce – Izabela Kos 23 pkt. (I Gimnazjum w Sandomierzu),
  2. miejsce – Natalia Sobczyk 21 pkt. (Gimnazjum w Wilczycach),
  3. miejsce – Marcin Krakowiak 20,5 pkt. (I Gimnazjum w Sandomierzu),
  4. miejsce – Hubert Łukawski (II Gimnazjum w Sandomierzu), Iga Delegiewicz (I Gimnazjum w Sandomierzu), Katarzyna Trębska (I Gimnazjum w Sandomierzu) po 20 pkt.,
  5. miejsce – Kamil Rudyszyn – 19 pkt. (I Gimnazjum w Sandomierzu),
  6. miejsce – Hubert Mondry – 18 pkt. (I Gimnazjum w Sandomierzu),
  7. miejsce – Rafał Kaśniewski (I Gimnazjum w Sandomierzu), Kinga Szpernal (II Gimnazjum w Sandomierzu), Paweł Oszczędłowski (I Gimnazjum w Sandomierzu), Joachim Drobek (II Gimnazjum w Sandomierzu) – po 17 pkt.,
  8. miejsce – Alicja Cichoń (Gimnazjum w Klimontowie), Gabriela Wiatrowska (Gimnazjum w Wilczycach), Paulina Piórkowska (I Gimnazjum w Sandomierzu), Agata Czuczujew (I Gimnazjum w Sandomierzu), Piotr Paluch (I Gimnazjum w Sandomierzu) po 16 pkt.

Gratulujemy szkołom, opiekunkom i oczywiście uczniom.

Organizator: Waldemar Białousz

Zobacz zdjęcia »»»