Halloween (10.2015)

Halloween (10.2015)

29 października 2015 roku w naszej szkole odbyło się Halloween. Uczniowie Collegium Gostomianum wraz z panią Agnieszką Białousz zorganizowali zbiórkę pieniędzy na rzecz Sandomierskiego Mieszkania Treningowego. Udało się zebrać 960 złotych.

Jak co roku mieliśmy okazję spróbować słodkości przyniesionych przez naszych uczniów. Ciasta na kiermasz przygotowali: Jagoda kołodziej, Natalia Ziarko, Karolina Podsiadło i Ada Gasparska z klasy 3D, Paulina Bednarska z klasy 2B, Sylwia Śledź z klasy 2E, Natalia Trościńska, Dominika Stolarska, Natalia Sobczyk, Natalia Grzesiak i Karol Świątański z klasy 2F, Natalia Rewera z klasy 1E oraz Kacper Burek, Dominika Niemiec, Monika Kołacz, Bartek Kielasiński i Marcin Krakowiak z klasy 1F.

Sprzedażą ciast zajmowały się: Natalia Trościńska, Natalia Sobczyk, Natalia Grzesiak (2F) oraz Aneta Giza, Magdalena Kędzierska, Laura Łępa, Justyna Siejka, Jagoda Kołodziej i Katarzyna Choda (3D).

Wśród atrakcji znalazł się tunel strachu oraz wróżby. W organizację zaangażowali się uczniowie klasy 3D: Karolina Rewera, Katarzyna Pierzchała, Kasandra Kawa, Aleksandra Libor, Justyna Siejka, Dominika Lipiec, Dominika Starzomska, Dominika Kończyk, Katarzyna Małecka, Arleta Kowalska, Dagmara Chorab, Katarzyna Góras i Natalia Zioło od kierownictwem Magdaleny Kozioł.

Dziękujemy za liczny udział.

Martyna Sojda 3D

(Autorzy zdjęć: Martyna Sojda i Agnieszka Białousz)