Halloween (11.2016)

Halloween (11.2016)

4 listopada 2016 r. uczniowie klas 1C i 2F zorganizowali obchody święta Halloween, którym towarzyszyła zbiórka pieniędzy na rzecz Przytuliska na Wiśniowej prowadzonego przez Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt. Udało nam się zebrać 637 zł.

Jak co roku delektowaliśmy się słodkościami przygotowanymi przez naszych uczniów. Ciasta na kiermasz upiekli: Patrycja Gaweł z 1A, Natalia Chałubiec i Monika Witczak z 1C, Aleksandra Salwa z 1E, Kacper Burek i Oskar Iwaszko z 2F, Sylwia Śledź z 3E oraz Natalia Grzesiak i Patrycja Kalinowska z 3F.

Sprzedażą ciast zajmowały się Klaudia Czerniawska, Malwina Dąda, Natalia Chałubiec, Konstancja Rusinek i Monika Witczak.

Wśród atrakcji znalazł się tunel strachu oraz wróżby. W organizację zaangażowali się uczniowie klasy 2F: Klaudia Sierant, Daria Pinuszewska, Dominika Murzyn, Paulina Węgiel, Oskar Iwaszko, Karolina Ostrzycka, Gabriela Lachowska, Natalia Warchoł, Wiktoria Świerkula, Karolina Kowalska, Bartłomiej Kielasiński, Dominika Kowalska, Sara Sajur, Łukasz Ciszkiewicz, Kacper Burek, Natalia Rewera, Aleksandra Krysa, Alicja Śmielak i Eliza Sękul.

Zgodnie z tradycją odbył się konkurs na najstraszniejsze przebranie. Został on zorganizowany przez Natalię Chałubiec, Konstancję Rusinek i Monikę Witczak na Facebooku. Uczestnicy zamieszczali swoje zdjęcia w stylizacji halloweenowej a o wygranej decydowała ilość polubień. Oto wyniki:

• I miejsce: Barbara Winiarczyk, Agnieszka Kuracińska i Elżbieta Lubańska.
  • II miejsce: Klaudia Sierant
  • III miejsce: Joanna Kos

Wyróżnienia: Anna Kiliańska, Oliwia Feledyn, Karolina Gawrońska i Daria Pinuszewska.

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Sandomierza pana Marka Bronkowskiego i Asystentkę Burmistrza panią Katarzynę Zioło oraz wydawnictwa: Oxford University Press i Pearson.

Plakaty informacyjne przygotowały: Natalia Chałubiec, Konstancja Rusinek i Monika Witczak, baner: Natalia Grzesiak, Natalia Sobczyk i Natalia Trościńska a dyplomy Katarzyna Hornowska.

Bardzo dziękuję za pomoc i gratuluję laureatom,

Agnieszka Białousz