• ul. J. Długosza 7, 27-600 Sandomierz
  • (15) 832-52-45

Uczniowie 2015/16

Wszystkie informacje o naszej szkole

Klasa 1A, rok szk. 2015/16
Wych. mgr A. Czuja

Klasa 1A – fotografia 2015/16

  1. Andrzejewski Michał
  2. Bąk Piotr
  3. Boboński Wojciech
  4. Bogdański Karol
  5. Brudnowska Joanna
  6. Burek Patryk
  7. Chara Kamil
  8. Cież Stanisław
  9. Floras Jakub
  10. Frańczak Agnieszka
  11. Gierada Kamil
  12. Kodyra Mateusz
  13. Kozakiewicz Adam
  14. Krasoń Aleksandra
  15. Kuracińska Agnieszka
  16. Kusik Karol
  17. Lisiak Bernard
  18. Lubańska Elżbieta
  19. Łukasiewicz Daniel
  20. Miłek Kacper
  21. Miry Norbert
  22. Niemiec Maria
  23. Niziołek Klaudia
  24. Pacholczak Kacper
  25. Rawska Weronika
  26. Rzepka Artur
  27. Słowikowska Julia
  28. Strojewski Krzysztof
  29. Sudoł Kamil
  30. Teter Dominik
  31. Winiarczyk Barbara
  32. Winiarski Tomasz
  33. Wrona Michał
  34. Zych Adam

Klasa 1B, rok szk. 2015/16
Wych. mgr D. Chyła

Klasa 1B – fotografia 2015/16

  1. Ciupińska Katarzyna
  2. Drab Aleksandra
  3. Filak Natalia
  4. Forc Agnieszka
  5. Gawlak Natalia
  6. Grzesik Adrian
  7. Guz Maciej
  8. Kawecka Klaudia
  9. Klimek Weronika
  10. Krempa Joanna
  11. Mazur Michał
  12. Pietruchowski Filip
  13. Pogorzelska Anna
  14. Robuta Kinga
  15. Rowińska Joanna
  16. Rysiak Paweł
  17. Sadło Zuzanna
  18. Skurski Filip
  19. Stąpór Lucyna
  20. Stępień Aleksandra
  21. Stępień Karolina
  22. Sulik Aleksandra
  23. Śmielak Alicja
  24. Świątańska Klaudia
  25. Trznadel Małgorzata
  26. Wrona Weronika
  27. Wójcicki Filip
  28. Wryk Wiktor
  29. Zimoląg Monika
  30. Zybała Michał

Klasa 1C, rok szk. 2015/16
Wych. mgr U. Gawron

Klasa 1C – fotografia 2015/16

  1. Bała Monika
  2. Czerwiński Karol
  3. Dziorek Kamil
  4. Jamroziewicz Kacper
  5. Kasprzycka Karolina
  6. Lebida Donata
  7. Łącka Natalia
  8. Mazur Dominika
  9. Mendala Grzegorz
  10. Oszczędłowski Paweł
  11. Pawlik Iwona
  12. Polit Szymon
  13. Rubiś Klaudia
  14. Szymczyk Monika
  15. Ścibisz Katarzyna
  16. Ścibisz Sylwia
  17. Wrona Aneta

Klasa 1D, rok szk. 2015/16
Wych. mgr A. Stola

Klasa 1D – fotografia 2015/16

  1. Beraś Paulina
  2. Bieniek Łukasz
  3. Ciba Kacper
  4. Domoń Dominik
  5. Dorosińska Katarzyna
  6. Fiutko Michał
  7. Gawlak Ewa
  8. Gradzińska Żaneta
  9. Gręda Hubert
  10. Juda Agata
  11. Karwatowska Katarzyna
  12. Kawa Kinga
  13. Kondrat Kamila
  14. Kupiec Kacper
  15. Leśniak Dominika
  16. Miller Klaudia
  17. Mizielski Alan
  18. Nowak Katarzyna
  19. Pęgielska Natalia
  20. Puto Katarzyna
  21. Ramos Żaneta
  22. Satławska Weronika
  23. Stefaniak Daria
  24. Warchoł Natalia
  25. Wąsik Emilia
  26. Wieczorek Julia
  27. Wojnarowska Agata
  28. Wójcik Katarzyna
  29. Wrona Magdalena
  30. Wróbel Karolina
  31. Zimoląg Natalia
  32. Zioło Kamila
  33. Żuraw Dawid
  34. Żurek Emilia

Klasa 1E, rok szk. 2015/16
Wych. mgr A. Bryła

Klasa 1E – fotografia 2015/16

  1. Bidas Weronika
  2. Czajka Mateusz
  3. Czuja Klaudia
  4. Fiuk Łucja
  5. Gawrońska Natalia
  6. Godowska Martyna
  7. Grębowiec Joanna
  8. Iwan Sylwia
  9. Król Aldona
  10. Krysa Krystian
  11. Kurowska Kinga
  12. Łukasiewicz Marta
  13. Łukawska Natalia
  14. Mazur Aleksandra
  15. Mianowana Magdalena
  16. Mianowska Joanna
  17. Mondry Hubert
  18. Piątek Daniel
  19. Podlewska Aleksandra
  20. Pomykała Klaudia
  21. Sagan Klaudia
  22. Słoma Marek
  23. Skowron Kamil
  24. Stasiak Tomasz
  25. Wódz Paulina
  26. Zioło Aneta
  27. Zwolska Barbara

Klasa 1F, rok szk. 2015/16
Wych. mgr J. Pieronkieiwcz-Szpernal

Klasa 1F – fotografia 2015/16

  1. Beraś Sandra
  2. Bojarska Katarzyna
  3. Burek Kacper
  4. Chmiel Wiktoria
  5. Ciszkiewicz Łukasz
  6. Iwaszko Oskar
  7. Kielasiński Bartłomiej
  8. Kołacz Monika
  9. Kos Joanna
  10. Kowalska Dominika
  11. Kowalska Karolina
  12. Krakowiak Marcin
  13. Krysa Aleksandra
  14. Lichocka Emilia
  15. Łuczak Aleksandra
  16. Macias Klaudia
  17. Murzyn Dominika
  18. Niemiec Dominika
  19. Nizielska Karolina
  20. Ostrzycka Karolina
  21. Papka Kamila
  22. Piątek Urszula
  23. Pinuszewska Daria
  24. Pyszczek Monika
  25. Rewera Natalia
  26. Romańska Aleksandra
  27. Sajur Sara
  28. Sękul Eliza
  29. Sierant Klaudia
  30. Sobol Wiktor
  31. Socha Anna
  32. Śmielak Alicja
  33. Świerkula Wiktoria
  34. Węgiel Paulina
  35. Ziemnicka Aleksandra

Klasa 2A, rok szk. 2015/16
Wych. mgr B. Myl-Ciszkiewicz

Klasa 2A – fotografia 2015/16

  1. Bielecki Jakub
  2. Błażuk Michał Stanisław
  3. Chmielewski Paweł
  4. Cichoń Alicja
  5. Ciszkiewicz Beata
  6. Delegiewicz Iga
  7. Drobek Joachim Piotr
  8. Gałęzowska Agnieszka
  9. Glazer Mateusz
  10. Hebda Jakub Sławomir
  11. Kaczmarczyk Sławomir
  12. Kalina Damian
  13. Kalinka Kamil Józef
  14. Kurek Aleksandra
  15. Mendala Michał
  16. Minajew Maksym Patryk
  17. Nowicki Jakub Wojciech
  18. Orzechowski Jakub
  19. Orzechowski Bartosz
  20. Paluch Piotr Łukasz
  21. Piskorski Piotr Nikodem
  22. Placha Karolina
  23. Płaneta Łukasz
  24. Przyłucki Przemysław Michał
  25. Przytuła Konrad Piotr
  26. Pyza Kewin
  27. Rudyszyn Kamil Mateusz
  28. Rychel Przemysław
  29. Stojek Mikołaj Piotr
  30. Turbiarz Katarzyna Maria
  31. Walasek Daniel
  32. Wolak Adam Michał
  33. Wyrazik Magdalena Julia
  34. Żak Wiktoria Karolina

Klasa 2B, rok szk. 2015/16
Wych. mgr Joanna Mróz

Klasa 2B – fotografia 2015/16

  1. Adamska Zuzanna
  2. Bednarska Paulina
  3. Chmiel Norbert Ernest
  4. Głowacka Katarzyna
  5. Gołębiowska Magdalena
  6. Grad Natalia
  7. Idzik Wojciech
  8. Jońca Aleksandra
  9. Kaśniewski Rafał Mateusz
  10. Kwiecień Piotr
  11. Lipińska Olga
  12. Łata Jakub Paweł
  13. Malec Karolina
  14. Marzec Kacper Miłosz
  15. Mazur Konrad Ryszard
  16. Mendala Bartłomiej Dominik
  17. Modras Jakub Michał
  18. Piątek Karolina
  19. Pietruszka Paula Olga
  20. Polak Paulina Agnieszka
  21. Rzeszowiak Paweł Piotr
  22. Sędrowicz Krystian Tomasz
  23. Skorupa Michał
  24. Skuza Edyta Angelika
  25. Smardz Izabela
  26. Snopek Bartosz
  27. Szewc Angelika Teresa
  28. Szpernal Kinga
  29. Tetlak Paulina
  30. Warzycka Klaudia Katarzyna
  31. Winiarczyk Jan
  32. Woźniak Michał Piotr
  33. Wódz Marcin
  34. Wójcik Kamil
  35. Zimnicka Magdalena

Klasa 2C, rok szk. 2015/16
Wych. mgr Barbara Wieczorek

Klasa 2C – fotografia 2015/16

  1. Borecka Monika
  2. Chmiel Urszula Dominika
  3. Chyła Patrycja
  4. Chyła Aleksandra
  5. Czarnecka Aleksandra
  6. Czuja Karolina
  7. Gawrońska Karolina Emilia
  8. Gutowska Dominika
  9. Kamińska Agata
  10. Krzesimowski Kamil
  11. Majchrowska Paula
  12. Masternak Jarosław
  13. Mucha Anna Maria
  14. Nakonieczna Patrycja
  15. Nietrzeba Agnieszka Kamila
  16. Pazdro Aleksandra
  17. Rogozińska Sylwia
  18. Sarzyńska Dominika
  19. Sędrowicz Jakub
  20. Siudak Zuzanna Urszula
  21. Sobolewska Maria Natalia
  22. Stanek Magdalena Ewa
  23. Strugała Michał
  24. Świercz Katarzyna Anna
  25. Urbańska Sylwia Marta
  26. Wawrzkiewicz Maria Regina
  27. Witas Aleksandra Maria

Klasa 2D, rok szk. 2015/16
Wych. mgr Barbara Sobieraj

Klasa 2D – fotografia 2015/16

  1. Adamczyk Sylwia
  2. Bachowski Konrad
  3. Białek Marta Elżbieta
  4. Chmiel Andżelika Dominika
  5. Czajkowski Damian
  6. Drzewiecki Konrad
  7. Gajek Łukasz
  8. Gorycka Aleksandra
  9. Gradzińska Natalia
  10. Grzesiak Magdalena Ewa
  11. Kaczmarska Klaudia
  12. Kilarska Anna Maria
  13. Kowalska Patrycja
  14. Marzec Monika
  15. Nowakowska Kinga Angelika
  16. Rybak Alicja Katarzyna
  17. Sabat Wojciech
  18. Świerkula Aleksandra Anna
  19. Tyniec Patrycja Klaudia
  20. Urbańska Katarzyna
  21. Zasuwa Dominika
  22. Zioło Kornelia

Klasa 2E, rok szk. 2015/16
Wych. mgr Dariusz Szczygielski

Klasa 2E – fotografia 2015/16

  1. Barszcz Urszula
  2. Bociek Weronika
  3. Bojarska Klaudia
  4. Ceglarska Karolina Katarzyna
  5. Chruściel Adrianna
  6. Domagała Karolina
  7. Drzazga Angelika
  8. Dudek Agnieszka Beata
  9. Hill Aleksandra
  10. Janik Kinga
  11. Kaczor Katarzyna
  12. Koszycka Paulina Agnieszka
  13. Krawiecka Paulina Kinga
  14. Król Patrycja
  15. Kubala Kamila Agata
  16. Kuchnicka Roksana
  17. Lachowicz Patrycja Anna
  18. Lachowska Gabriela Anna
  19. Liwińska Justyna
  20. Paciura Emilia Maria
  21. Siudak Paulina
  22. Sowińska Paulina Wiktoria
  23. Stania Jan
  24. Szlachcińska Magdalena Urszula
  25. Śledź Sylwia Agnieszka
  26. Śmigielska Katarzyna
  27. Wiśniewska Agata Dominika

Klasa 2F, rok szk. 2015/16
Wych. Małgorzata Proć

Klasa 2F – fotografia 2015/16

  1. Adamczyk Dominika Adrianna
  2. Andura Jakub
  3. Cudzik Kamila
  4. Ćwik Zuzanna Małgorzata
  5. Ferenc Adam Krzysztof
  6. Garnuszek Anna Magdalena
  7. Grzesiak Natalia
  8. Hornowska Katarzyna
  9. Juda Paulina
  10. Kalinowska Patrycja
  11. Kita Jakub Jan
  12. Kołodziej Natalia Agata
  13. Koprowicz Katarzyna Anna
  14. Kos Izabela
  15. Kwiecień Klaudia
  16. Lubański Paweł Marek
  17. Majewski Piotr Mateusz
  18. Marjankowski Jakub Kacper
  19. Motyka Małgorzata Klaudia
  20. Nocuń Dawid
  21. Nowak Maja Dominika
  22. Ordon Katarzyna
  23. Pasek Klaudia
  24. Sajda Klaudia
  25. Skrok Patrycja
  26. Słabiak Justyna Natalia
  27. Sobczyk Natalia Dominika
  28. Sosnówka Agnieszka Katarzyna
  29. Stolarska Dominika
  30. Strojewski Paweł
  31. Szmid Jakub Ignacy
  32. Świątański Karol
  33. Trościńska Natalia
  34. Zięba Michał

Klasa 2G, rok szk. 2015/16
Wych. mgr Zbigniew Wójcik

Klasa 2G – fotografia 2015/16

  1. Basak Piotr
  2. Bełzak Michał Józef
  3. Bissinger Ewa Joanna
  4. Bisztyga Michał
  5. Bryła Maciej
  6. Brzeziński Rafał
  7. Brzozowski Mikołaj Piotr
  8. Czajkowski Jakub Paweł
  9. Danielski Waldemar
  10. Dziewulski Maciej
  11. Gajda Mateusz
  12. Gielerak Wiktoria Paulina
  13. Kanios Piotr
  14. Kempa Anna
  15. Kiliański Dawid
  16. Kuśmira Michał Arkadiusz
  17. Lamparski Krzysztof
  18. Maruszczak Sylweriusz Mariusz
  19. Mochul Krzysztof Jan
  20. Niewitowski Grzegorz Dariusz
  21. Nowak Jakub Marcin
  22. Obierak Mateusz Karol
  23. Pięta Kamil
  24. Rabęda Aleksandra Anna
  25. Rusak Filip
  26. Sapielak Joanna Małgorzata
  27. Satławski Karol
  28. Sąsiadek Marcel
  29. Skoczylas Andrzej
  30. Skorupa Martyna
  31. Strojewska Paulina
  32. Wilk Mateusz
  33. Wojtaszek Aleksandra

Klasa 3A, rok szk. 2015/16
Wych. mgr Monika Czajka

Klasa 3A – fotografia 2015/16

  1. Bidas Anna
  2. Buczek Aleksandra Anna
  3. Bujczenko Jakub
  4. Chmielewski Szymon
  5. Dębicki Michał
  6. Dudek Paweł Maciej
  7. Dydo Piotr Paweł
  8. Ferenc Kamil
  9. Frańczak Konrad
  10. Gawron Agnieszka Monika
  11. Gołąbek Monika
  12. Hajdo Marcin Marek
  13. Kaczkoś Oliwia
  14. Korga Bartosz Wojciech
  15. Król Anna Natalia
  16. Kusal Dominika Małgorzata
  17. Lipski Grzegorz
  18. Nguyen Hung Ernest
  19. Osowski Michał
  20. Pałkus Karolina
  21. Piskorski Daniel
  22. Plewińska Aneta Małgorzata
  23. Rowiński Damian Krzysztof
  24. Rusak Gabriela Maria
  25. Semczuk Radosław Karol
  26. Smalarz Magdalena Aleksandra
  27. Stępień Katarzyna
  28. Śledź Michał Paweł
  29. Wilk Filip Grzegorz
  30. Wrona Paweł
  31. Wrona Damian
  32. Zwolińska Aleksandra Karolina
  33. Zych Rudolf Józef
  34. Zygadlewicz Paweł

Klasa 3B, rok szk. 2015/16
Wych. mgr Lucyna Polit

Klasa 3B – fotografia 2015/16

  1. Bidas Bolesław Samuel
  2. Broda Katarzyna Maria
  3. Bzduch Magdalena Maria
  4. Cetnarski Piotr Wojciech
  5. Donda Damian
  6. Drapała Paulina
  7. Głąb Paulina Sara
  8. Guzin Kamil Andrzej
  9. Jarosz Michał
  10. Kaczor Katarzyna
  11. Klamut Weronika Wiktoria
  12. Kozieł Magdalena
  13. Kutyła Justyna
  14. Kwiecień Jakub
  15. Machała Anna Gabriela
  16. Materkowska Katarzyna
  17. Murszewska Monika Patrycja
  18. Ordon Klaudia Aleksandra
  19. Prawnuk Agata
  20. Pszeniczna Nikola Magdalena
  21. Sidor Michał
  22. Sołtyka Weronika Anna
  23. Swatek Danuta
  24. Szostek Kamil Dominik
  25. Ura Grzegorz
  26. Warzocha Karolina
  27. Winiarczyk Agnieszka Iwona
  28. Wiśniewska Weronika Maria
  29. Witczak Kinga Agata
  30. Wrzosek Jakub Piotr
  31. Zając Przemysław
  32. Zielińska Magdalena
  33. Zioło Kinga

Klasa 3C, rok szk. 2015/16
Wych. mgr Robert Dębicki

Klasa 3C – fotografia 2015/16

  1. Adamczak Piotr
  2. Bakalarska Kinga
  3. Chorab Natalia
  4. Ciamaga Wiktoria Weronika
  5. Czerepak Patrycja
  6. Czerepak Sylwia
  7. Czerwińska Katarzyna
  8. Czyż Kinga
  9. Gałęza Olga
  10. Józefczak Dominika Maria
  11. Kolasa Mateusz
  12. Łopatka Agata
  13. Łukawska Adrianna Anna
  14. Miedziak Kamila
  15. Orłowska Paulina
  16. Sadowski Kacper Mikołaj
  17. Sieradzka Paulina Izabela
  18. Stępień Jakub
  19. Strzelińska Martyna
  20. Strzyż Arkadiusz
  21. Szpernal Łukasz Jan
  22. Trębacz Karolina
  23. Ura Robert
  24. Ura Jowita Marzena
  25. Wawer Artur Oskar
  26. Wroczek Krzysztof Piotr
  27. Wrzesień Patrycja
  28. Zimnicki Patryk Piotr

Klasa 3D, rok szk. 2015/16
Wych. mgr Agnieszka Białousz

Klasa 3D – fotografia 2015/16

  1. Brzozowska Sylwia
  2. Choda Katarzyna
  3. Chorab Dagmara Karolina
  4. Chrząstowski Bartłomiej Patryk
  5. Gąsior Jakub Paweł
  6. Giza Aneta
  7. Góras Katarzyna
  8. Kawa Kasandra Kamila
  9. Kędzierska Magdalena
  10. Kołodziej Jagoda
  11. Kondeusz Karolina Maria
  12. Kończyk Dominika
  13. Kopańska Karina Małgorzata
  14. Kowalska Arleta Natalia
  15. Kozioł Magdalena
  16. Libor Aleksandra Małgorzata
  17. Lipiec Dominika Maria
  18. Łępa Laura Letycja
  19. Małecka Katarzyna
  20. Pierzchała Katarzyna
  21. Podsiadło Karolina Zofia
  22. Rewera Karolina
  23. Siejka Justyna
  24. Sojda Martyna Ewelina
  25. Starzomska Dominika
  26. Wicha Mateusz Tomasz
  27. Wyrazik Michalina
  28. Ziarko Natalia Kinga
  29. Żuber Michał Tomasz

Klasa 3E, rok szk. 2015/16
Wych. mgr Zbigniew Drobek

Klasa 3E – fotografia 2015/16

  1. Adamczyk Weronika
  2. Adamczyk Dominika Bogumiła
  3. Bakalarz Wiktor Janusz
  4. Baran Justyna Beata
  5. Bażant Paulina
  6. Brzoska Paulina Ewa
  7. Gołębiowska Katarzyna Karolina
  8. Kogut Aleksandra Stanisława
  9. Libicka Izabela Angelika
  10. Mazur Monika
  11. Mazur Karolina
  12. Mazur Dominika Patrycja
  13. Mądry Klaudia Małgorzata
  14. Mochol Natalia
  15. Nowak Joanna Angelika
  16. Przytuła Joanna
  17. Rutkowska Monika
  18. Sapielak Angelika
  19. Woś Franciszka Zuzanna
  20. Wrona Aleksandra Anna
  21. Zielińska Aleksandra Monika
  22. Zioło Mateusz
  23. Złotucha Karol Tomasz

Klasa 3F, rok szk. 2015/16
Wych. mgr Agnieszka Kunys-Łukawska

Klasa 3F – fotografia 2015/16

  1. Basak Michał Karol
  2. Bednarz Magdalena
  3. Biernat Cezary
  4. Byra Julia
  5. Chruściel Aleksandra Ewa
  6. Furman Barbara
  7. Grdeń Karolina Daria
  8. Kaniszewska Klaudia Kinga
  9. Kołodziej Ada
  10. Krakowiak Anna Julia
  11. Lipiec Julia
  12. Mazur Daria Milena
  13. Michałowska Aleksandra
  14. Mierzejewska Natalia Helena
  15. Niedziółka Wiktoria Anna
  16. Pacholczak Paulina
  17. Prażmowska Barbara
  18. Stypa Anita Maria
  19. Szymanek Julia Weronika
  20. Wróbel Aleksandra Ewa
  21. Wróblewska Kinga Anna
  22. Wrzochol Klaudia Weronika
  23. Zięba Anna Maria

Klasa 3G, rok szk. 2015/16
wych. mgr Katarzyna Kapała-Głąb

Klasa 3G – fotografia 2015/16

  1. Bąk Damian
  2. Błąd Sebastian
  3. Brzozowski Mateusz
  4. Ciepliński Michał Paweł
  5. Fila Adam Jan
  6. Gawroński Wojciech
  7. Janik Michał Mateusz
  8. Kubala Adrian
  9. Kusik Małgorzata Anna
  10. Leśniewski Jakub Michał
  11. Mazur Kamil Damian
  12. Osuch Wojciech Henryk
  13. Piorun Bartłomiej
  14. Simm Jakub
  15. Słowikowski Patryk Marek
  16. Smardz Kamil Sebastian
  17. Świerkula Kacper Kazimierz
  18. Zgardziński Karol

 

Statystyka rok szkolny 2015/16

Lp Klasa Liczba uczniów Dziewczęta Chłopcy
1 1A 34 10 14
2 1B 30 20 10
3 1C 17 11 6
4 1D 34 26 8
5 1E 27 20 7
6 1F 35 29 6
Razem 177 116 51
7 2A 34 9 25
8 2B 35 18 17
9 2C 27 23 4
10 2D 22 17 5
11 2E 27 25 2
12 2F 34 23 11
13 2G 33 8 25
Razem 212 123 89
14 3A 34 13 21
15 3B 33 22 11
16 3C 28 18 10
17 3D 29 25 4
18 3E 23 20 3
19 3F 23 21 2
20 3G 18 4 14
Razem 188 123 65
Ogółem 577 362 205