Dzień Otwarty w CG (2005) – podsumowanie

Dzień Otwarty w CG (2005) – podsumowanie

11.04.2005 r. miał miejsce Dzień Otwarty w Collegium Gostomianum. Uczniowie III klas szkół gimnazjalnych z Sandomierza oraz okolic mieli możliwość zapoznania się z historią szkoły, wejścia do pracowni biologicznej, informatycznej, chemicznej, fizycznej, historycznej, polonistycznej, geograficznej oraz bloku sportowego. Razem z przewodnikami, w roli których doskonale spisali się uczniowie Collegium, zeszli do podziemi, jak również poznali sylwetki słynnych absolwentów szkoły. Podczas przerw lekcyjnych organizowane były spotkania z przyszłymi wychowawcami, natomiast w czasie zajęć zorganizowany został koncert muzyczny oraz wystawa fotograficzna. Przyszli uczniowie uczestniczyli również w spotkaniu z Panią Dyrektor Barbarą Radzimowską, na którym zostały im przybliżone kryteria przyjęć oraz rozdano informatory (oferta edukacyjna).

Grzegorz Dziuba klasa 1a